PORSCHE DESIGN BOOK ONE

porsche-design-book-one-00

Dünyada büyük bir hayran kitlesi olan porsche adını duymayan kalmamıştır. Eski modelleri bile hala çok sağlam ve bir o kadar hızla olan Porsche artık sadece araba üretmiyor. Porsche Design adı altında güneş gözlüğünden, ses sistemlerine kadar çeşitli ürünler üreten şirket şimdi de ilk bilgisayarı Porsche Design Book One’ı satmaya hazırlanıyor.

Muhteşem bir görünüşe sahip olan hem tablet hem de taşınabilir bilgisayar olarak kullanabilen bu cihazın ekranı ve klavyesi bir birinden ayrılabiliyor. Bilgisayarın içinde ise 512 GB SSD, 7. Nesil Core i7 işlemci, USB type-C, Thunderbolt,  USB-A seçenekleri ve 10 parmak kullnıma izin veren 3200 * 1800 piksel QHD+IPS ekran var. Ayrıca 5MP ön kamera, 16GB RAM ve lityum polimer bataryası ile 2 saatte sarj olup 14 boyunca kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Eğer bu elit ve teknolojik bilgisayarı almak istiyorsanız 2,495$ gözden çıkarmanız gerekiyor. (Fiyat tabiki Türkiye için değil)

porsche-design-book-one-01 porsche-design-book-one-02 porsche-design-book-one-03 porsche-design-book-one-04 porsche-design-book-one-05

Cihan Barış

Teknoloji meraklısı, okumayı seven, biraz tembel, kendi yolunu arayan bir üniversite öğrencisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir