Ana SayfaGündem72. Emmy Ödülleri İnternet Üzerinden Gerçekleştirilecek!

72. Emmy Ödülleri İnternet Üzerinden Gerçekleştirilecek!

Koronavirüs’ün başlangıcından bu yana, bazı büyük olayların yüz yüze yapılmadığını veya ertelendiğini gördük. Salgın, dünyanın bazı büyük üretim evlerinin operasyonlarını bile durdurdu. Son raporlar, bu yılki Emmy Ödüllerinin devam eden kriz nedeniyle tamamen çevrimiçi bir etkinlik şeklinde yapılacağını gösteriyor.

Raporlara göre, 72. Primetime Emmy Ödülleri, Apple’ın WWDC ve Niantic’in Pokemon GO Fest’i gibi yeni bir sunum formatını takip edecek. Şovun yönetici yapımcıları, ev sahibi Jimmy Kimmel de dahil olmak üzere, ödüllerin tüm adaylarına bir mektup gönderdiğinde raporlar meşru hale geldi.

Dolayısıyla, yapımcılar tarafından gönderilen mektuba göre, organizasyon ekibi şovu çevrimiçi sunmak için teknolojiden yararlanacak

Şimdi, üreticilerin hala bir ikilemde olduğu bildiriliyor. Görünüşe göre, gösterinin hangi bölümlerinin yayınlanacağına ve sunumun hangi bölümlerinin önceden kaydedileceğine karar vermekte zorlanıyorlar. 

Yukarıdaki kararın dışında, yapımcıların ödül kazananları şovdan önce bilgilendirip bilgilendirmeyeceklerine de karar vermeleri gerekiyor. Şimdi, ikinci seçeneği tercih ederse, kategorilerdeki bütün adayların gösterinin yapılacağı tarih olan 20 Eylül’den önce bir kabul konuşması kaydetmesi gerekecek.

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER