Ana SayfaDonanım & YazılımAmazon Lojistik KOBİ'lere Kazandırıyor

Amazon Lojistik KOBİ’lere Kazandırıyor

Amazon.com.tr, Amazon Lojistik tercih eden KOBİ’leri için iki kampanya duyurdu. Hem mevcut hem de yeni üyelerin yararlanabildiği kampanyalar, KOBİ’lere teslimat ücretlerinde büyük tasarruflar sağlarken 3000 ürüne kadar, Amazon Türkiye’nin anlaşmalı depolarında ücretsiz depolama ve kaldırma imkanı da sunuyor. Amazon Lojistik programına katılan KOBİ’ler, Amazon Türkiye’nin anlaşmalı depolarında teslim alma, paketleme, bu depolardan gönderim ve müşteri hizmetleri servislerini de içeren süreçlerini kullanarak ürünlerini güvenle depolayıp tüketicilerle buluşturabilirken, işletmelerini büyüterek daha fazla tüketiciye ulaşabiliyorlar.

KOBİ’ler “Amazon Lojistik Ücretleri Kampanyası” ile Amazon Lojistik’e teslim ettikleri ürünlerinin satışından doğan ücretlerde, herhangi bir adet limiti olmaksızın, tüm ağırlık ve boyutlarda geçerli olacak şekilde, gönderi ücretlerinde 3,64 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla %40 indirimden yararlanabiliyorlar. Tüm Amazon Lojistik üyelerinin faydalanabildiği kampanyalardan “Yeni Ürün Listeleme Programı” ise KOBİ’lere, yeni yüklenen 100 ana üründe, ürün başına 30 adet olmak üzere, yılda toplamda 3000 adet ürün için ücretsiz depolama ve kaldırma hizmeti sunuyor. ‘Yeni Ürün Listeleme Programı’ndan yararlanmak isteyen KOBİ’ler ürünlerini Amazon Türkiye’nin anlaşmalı lojistik merkezlerine göndermeden önce kampanyaya kayıt yaptırarak ayrıcalıklardan faydalanabiliyorlar. Programa katılarak kampanya gerekliliklerini sağlayan KOBİ’ler, Amazon Lojistik’e teslim ettikleri ürünlerini 3 ay boyunca Amazon Türkiye’nin anlaşmalı lojistik merkezinde ücretsiz olarak depolarken 6 ay boyunca yapılan iade süreçlerine ilişkin kaldırma talebi masrafı da ödemiyorlar.

Teslim edilen ürünlerin otomatik olarak Prime logosu ile listelendiği Amazon Lojistik programında KOBİ’lerin ürünleri Prime programının, ücretsiz teslimat, aynı gün ya da ertesi gün teslimat ve Prime erken erişimden de faydalanarak tüketicilerle buluşuyor.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER