Ana SayfaGiyilebilir TeknolojilerAnkerAnker’den Gürültüyü Engelleyen Yeni Kulaklık: Soundcore Life Q35

Anker’den Gürültüyü Engelleyen Yeni Kulaklık: Soundcore Life Q35

Şehre dönüş dönemi başladı. Evden çalışma modeli sayesinde şehrin gürültüsünden uzak çalışma deneyimi elde ettiğimiz bu dönemlerde okulların açılması ve aşılanma çalışmalarının da hızlanmasıyla şehir yaşantımıza tekrar adapte olmamızın zamanı geldi. Ancak bu durum müzikten ve eğlenceden uzaklaşacağımız anlamına da gelmiyor. Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, her dönem olduğu gibi bu dönemde de kullanıcılarının talep ve beklentilerini karşılayan çözümler geliştiriyor. Akıllı teknolojilere yol gösteren ve eğlenceyi artıran Anker, şimdi de Soundcore Q Serisine yeni bir ürün daha ekleyerek müzikten alınan keyfi ve toplantılardan alınan verimi farklı boyutlara taşımayı hedefliyor.

Yeni ürünü Soundcore Life Q35 ile Bluetooth kulaklıkta beklentileri aşmayı başaran Anker, kullanıcılarını diğer Bluetooth codec bileşenlerinden 3 kat daha fazla veri aktaran LDAC teknolojisi ile buluşturuyor. Bunun yanı sıra Hibrit Aktif Gürültü Önleyici özelliğine de sahip kulaklık, evde, cafe’de ya da kalabalık bir ortamda çalışmak durumunda olan kişiler için de hayat kurtarıcı olacağı iddia ediliyor.

Anker’in akıllı teknolojilerle geliştirdiği geniş ürün yelpazesi, her geçen gün daha da genişliyor. Ses sistemleri üreten Soundcore kategori markası altındaki ürün yelpazesini yeni ürünü Soundcore Life Q35 ile genişleten Anker, kullanıcılarını birbirinden yeni özelliklerle buluşturmayı başarıyor. Diğer Bluetooth codec bileşenlerinden 3 kat daha fazla veri aktaran LDAC teknolojisini destekleyen Q35, dinlenilen şarkıdaki ya da içerikteki en küçük ayrıntının bile korunmasını sağlıyor.

Seyahat, Dış Mekan ve İç Mekan modları ile bulunduğunuz ortama uyum sağlayabilmesinin yanı sıra Hibrit Aktif Gürültü Önleyici özelliğiyle rahatsız edici sesleri engelleyecek şekilde tasarlandı. 40 mm ipek diyafram sürücüleri aracılığıyla kullanıcıları sesin altın standardına alıştıracak Q35, 40 saatlik oynatma süresi ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses ayarını kullanıcılarına sunuyor. Otomatik Oynatma Duraklama özelliği sayesinde kulaklıktaki sensörler kulaklığı çıkarttığınızı algılayarak oynatmayı durdurabiliyor.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER