Ana SayfaOyunAssassin's Creed Valhalla Çıkmadan DLC'leri Çıkmaya Başladı

Assassin’s Creed Valhalla Çıkmadan DLC’leri Çıkmaya Başladı

Assassin’s Creed Valhalla Beowulf DLC görevi Uplay’de listelendi. Lansman sonrası ilk DLC, bugüne kadar yazılmış en ünlü destan şiirlerinden birini konu alıyor.

Assasin’s Creed Valhalla’nın oyun içi görevleri ve kahramanın kadın versiyonu da dahil olmak üzere bize göstereceği çok şey var. Bütün bu bilinmezlikler devam ederken ilk DLC paketinin ne olacağı hakkında bir bilgi geldi. Alman’ya Uplay mağazasında, kabaca tercüme edildiğinde, sezon geçişi (season-pass) altındaki ilk görev için bir liste görünüyor: Beowulf Efsanesi.

legend-of-beowulf-ac-listing
Almanya UPlay Mağazasında görünen DLC

Beowulf bilmeyenler için, Danimarka Kralı Hrothgar’ın yardımına gelen savaşçı Beowulf’un büyük icraatlarını detaylandıran Eski bir İngiliz şiiri. Beowulf, şiir boyunca üç korkunç düşmanla savaşır: insan yiyen canavar Grendel, Grendel’in annesi ve korkunç bir ejderha.

Bu, lansman sonrası bir DLC paketi olduğu göz önüne alındığında, muhtemelen büyük bir görev olacak veya en azından basit bir yan görevden daha büyük olacak. Destansı bir kahramanı, korkunç yaratıkları ve bir ejderhayı görme olasılığı ile, Cennet Parçası’nın bir şekilde yer alacağına bahse girerim.

Assassin’s Creed Valhalla, ile ilgili her şeye daha önceden yaptığımız bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Windows Central

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER