Ana SayfaPico: Avuç İçi Bahçesi

Pico: Avuç İçi Bahçesi

Pico, avuç içi kadar boyuyla sizi strese soksa da çok amaçlı bir ürün. Akıllı saksımız, ilk olarak minimalist tasarımıyla ilgi çekiyor. Altında bir su haznesi yer alan Pico’nun, tepesinde ise, güneşsiz tarım için kullanılan bir büyüme ışığı yer alıyor. Güneş ışığını taklit eden bu ışıklar, bitkilerin güneş olmadan fotosentez yapabilmesini ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlıyor. Bu ışık ile bitkimiz 35 cm kadar uzayabiliyor. Böylece bitkinin boyu uzadığında da Pico kullanılabiliyor Ayrıca akıllı saksının altında yer alan su haznesi ile bir kere doldurduktan sonra tam 10 gün boyunca bitkiyi otomatik olarak suluyor. Bu da şey demek tatile giderken evde çiçekler kurumayacak!

Herhalde basit bir saksı değil bu sevgili okur!

USB-C bağlantısı olan saksımız şarj edebilir ya da USB üzerinden bilgisayara bağlayabilirsiniz. Bir saksı neden bilgisayara bağlansın? Dediğini duyar gibiyim. Hem şarj edilmek için hem bitkinin su ve büyüme durumundan haberdar olabilmek için.

Saksımız hem masada hem de duvara asılma aparatı ile her yere uyumlu. Hatta buzdolabına yapışmak için mıknatıs aparatına da sahip.Renkli tasarımı ve istediğiniz yere asılabilmesiyle, Pico evinizi de renklendiriyor. Akıllı saksı 29 dolar fiyatına sahip.

Türkiye’ye gelir mi? Bilemiyoruz. Emin değiliz…

Kaynakçamız: Akıllı Saksı : Pico

Sağlıkla ve bizi takipte kalın sevgili okur.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER