Ana SayfaDonanım & YazılımBir Yapay Zeka Uygulaması ile Eminem'in Sesi Kullanılarak Mark Zuckerberg Hakkında Bir...

Bir Yapay Zeka Uygulaması ile Eminem’in Sesi Kullanılarak Mark Zuckerberg Hakkında Bir Diss Parçası Oluşturuldu!

Eminem, hepimizin bildiği gibi, hayatı boyunca pek çok kötülük yaptı. Amerikalı rapçi sözleriyle Donald Trump, Busta Rhymes, Machine Gun Kelly (MGK) ve birkaç kişiyi yok etti. Bu günlerde, Marshall Mathers ve Mark Zuckerberg arasında hiçbir sorun olmadığından, rapçinin Facebook CEO’sunu aşağılaması pek olası değil. Ancak, Eminem’in Zuckerberg hakkındaki diss-flow rapini taklit eden bir yapay zeka meydana çıktıysa?

Kanalın YouTube içerik oluşturucuları, Calamity AI kısa süre önce bir yapay zeka (AI) modeli yaptı ve Eminem’in sesini kullanarak Mark Zuckerberg hakkında bir diss parçası yazdı.

Yaratıcılar sözleri oluşturmak için GPT-3-enerjili aracı kullandı. Hiçbir mantıklı tarafı olmayan ve anlamsız diss cümleleri içeren bu sözler, dinleyenler tarafından oldukça eğlenceli karşılandı. Peki bunu nasıl başardılar?

İlk olarak, yazarların yazma engelini asla yaşamaması için yapay zeka tabanlı bir araç olan Shortly Read aracı için girdi olarak “Eminem tarzında Mark Zuckerberg diss” i belirlediler. Daha sonra rap için Eminem’in sesini taklit etmek için metinlerden insan benzeri konuşmalar üretebilen Google Tactron 2 motorunu kullandılar.

Ardından Calamity AI’nın yaratıcıları, şarkıyla alakalı bir video oluşturmak için sesi başka bir YouTube içerik oluşturucusuna (30Hz) gönderdi. Ve 30Hz, Zuckerberg-diss-track için yasal görünümlü bir müzik videosu oluşturarak iyi bir iş çıkardı. Son çıktıyı ise hemen aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER