Ana SayfaGoogleCan Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi - 2

Can Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi – 2

Nerede kalmıştık?

Yo yo bayrakları asmadan evvel nerede kalmıştık?

En son : Can Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi -1 diyorduk 🙂

Kaldığımız yerden buyurun devam;

  1. skylinewebcams.com : Person of Interest izledim etkisinden çıkamadım sevgili Rabia diyenlere selam! Bu web sitesi “Big Brother” misali onlarca yeri şehir kameralarından canlı izleyebilmenizi sağlıyor. Evet Monako’yu da görebiliyorsun seni tatlı çocuk!
  2. informationisbeautiful.net/visualizations/based-on-a-true-true-story/… : Gerçek olaylardan esinlendiği söylenen filmlerin yüzde kaç gerçek acaba? Sorusunu hep yaşarım. Keşke insanlar içinde olsa değil mi kurban olduğum… Velhasılı filmlerin gerçekçiliği için buyurun efendim (:
  3. Localingual.com/?ISO=TR : Herman Tømmeraas’ı rahat bırakın buyurun Dünya üzerinde tüm aksanlardan örnekler sunan çiçek gibi bir site.
  4. antipodesmap.com : Prison Break sitesi. Ülkeyi seç tünel kaza kaza bakalım neler olacak mantığıyla yapılmış. Bu siteyi yapan kişi eski mahkumdur. Bu önerme için yemin ederim ama ispat edemem…
  5. bbc.com/earth/story/the-making-of-me-and-you#/… : Bedeninizle ilgili çok basit birkaç bilgi girdikten sonra size akciğerlerinizin ihtiyaç duyduğu günlük oksijen miktarı dahil birçok konuda bilgi veren bir site. Hazır Covid-19 sayesinde herkes evinin doktoru olmuş. Buyurun daha çok teknik bilgi 🙂
  6. similarsites.com : Kullandığınız sitelerin benzerlerini bulmanıza yarayan bir İnternet sitesi… Şimdiden söyleyelim Teknorex’in eşi benzeri yok 🙂
  7. inspirock.com : Karantina bitmiş elimizde “rosemary citrus spritzer” … Var bir hayalimiz diyorsanız (ben diyorum misal) bu site hayalinizi somut verilere dayandırıyor. Tatilde nereye, kaç kişi, nasıl gideriz gibi kaotik planınızı size belirli veriler ışığında oluşturup sunuyor.
  8. agoodmovietowatch.com/mood/ : Modunuz “üzgün” ve izlemek istediğiniz film sizden daha üzgün, yitik bitmiş hayatlar… İşte bu site size modunuza uygun filmler öneriyor. Bu arada o moda uygun film tavsiyesi bizden size gelsin. Bu kadar acı… Hele o atlet ve o baktıkça acı veren saç… Bundan daha iyisi olamaz. Tavsiyemiz...
  9. tastekid.com : Filmlerden devam. İzlediğiniz filmi beğendiniz bunun benzerleri var mı ki? diyorsunuz ve tadaaa… Bu site size tavsiyeler listesi çıkarıyor.
  10. ifixit.com/Guide : Bu siteyi ya babam ya Safa Bey çıkarttığına yemin ederim ama kanıtlayamam. Site aklınıza gelebilecek her şeyin nasıl tamir edilebileceğini anlatan bir site. Tamam onlar yazmadı ama bir başak burcu yazdığı kesin arkadaşlar, bizi kimse kandırmasın! (:

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER