Ana SayfaİnternetCan Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi - 3

Can Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi – 3

Önceki yazılarımıza bakmak isterseniz ne bileyim;
1. Can Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi -1
2. Can Sıkıntınızı Giderecek 10 Web Sitesi -2

  1. waqi.info/#/c/41.04/29.14/13.1z… : salgın ile mücadele ettiğimiz şu günlerde faydalı olacağına inandığımız bir site… Dünya üzerindeki her şehrin ve ilçelerinin hava kalitesi bir tık uzağınızda.
  2. https://neal.fun : Dünyayı gelecekte ne bekliyor, denizin kaç metre derinliğinde hangi canlı yaşar ve şirketler saatte ortalama kaç gayme kazanıyor gibi bilgiler sunan gerekli miydi ki? diyeceğiniz site buyurun. Tık tık.
  3. https://historyvshollywood.com : Gerçek hikayeden uyarlanan filmler ile ilgili bilgiler içeren karakterlerin gerçek hayattaki resimleri,hayatları, hikayede ne gibi farklılıklar olduğuna dair bilgiler sunuyor. Misal ben test ettim. “Marie Antoniette” şaşkınım efendim
  4. mubi.com/tr/istanbul : Virüs sebebiyle bu yıl katılamadığım için üzüldüğüm Uluslararası İstanbul Film Festivali’nin filmlerini 30 gün boyunca ücretsiz olarak izleyerek bir nebze festival ruhunu yakalayabileceğiniz bir site.
  5. https://beta.trimread.com : Ücretsiz içerik okuyabiliyorsunuz. Uyarı geliyor ama siz onu şey yapın “biz evde yokun beş dakikaya geliyoruz” deyin.
  6. https://driveandlisten.herokuapp.com : Hep gitmek istediğin şehri müzik eşliğinde geziyorsun sevgili arkadaşım. Misal Cape Town da Cansever dinlemek herkese nasip değildir.
  7. explore.org/livecams/currently-live/decorah-eagles… : Canlıların doğal yaşam alanlarına konulan gizli kameralarla 24 saat boyunca filleri, aslanları, kuşları, balinaları ve daha birçok canlının hayatını canlı olarak izleyebileceğiniz bir site…
  8. vernonjohns.org/snuffy1186/movies.html… : Dünya tarihindeki herhangi bir dönemi seçip o dönemle ilgili yapılmış tüm filmlerin listesine ulaşabildiğiniz bir site. Audrey Hepburn filmlerini yine yeni ve yeniden izliyorsam sayesinde 🙂
  9. https://howisthe.world : Dünya üzerindeki insanların bölgelere göre ne kadar mutlu olduğunu gösteren bir site… İstanbullu insanların Datça halkından daha üzgün olduğunu öğrendim. Şaşırdım mı? Hayır daha çok üzüldüm haklılığına.
  10. https://mydecadetv.com : Kanal değiştirirken Kobe Bryant’ın son saniye basketine ya da Elvis Presley’in şovuna denk gelmek isterseniz bu siteye girin ve 70’ler 80’ler 90’lar tv’lerinden birini seçip arkanıza yaslanın 🙂

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER