Ana SayfaİnternetKedi Evleri ve Kitaplıklar Samsung'dan

Kedi Evleri ve Kitaplıklar Samsung’dan

Karbon Ayak izi birim karbondioksit cinsinden ölçülen, üretilen sera gazı miktarı açısından insan faaliyetlerinin çevreye verdiği zararın ölçüsüdür. Büyük markalar çevreye verilen zararı, karbon ayak izini azaltmak için çalışmalara başlamıştır.

Bu markalardan en dikkat çekeni ise Samsung yaptı.
Samsung ürünleri için artık karbon ayak izini azaltma girişiminin bir parçası olarak “eko-paketleme” olarak adlandırılacağını duyurdu. Bu şekilde çıkan atık (!) paketleri artık ekoloji döngüselliğinde yer almıştır.

Fikir, TV’nizi bir araya getirdikten sonra, kutuyu başka ev eşyaları oluşturmak için kullanabilmenizdir. (Örneğin, bir kedi evi.) Ambalaj oluklu mukavvadan yapılmıştır ve kesme ve katlama işlemlerinize rehberlik etmek için nokta vuruşlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca bir montaj kılavuzu ile birlikte gelir.

Resimde de görebileceğiniz gibi, Samsung’un yarattığı fikir o kadar kötü görünmüyor. Onları yapmaya çalışırsak, muhtemelen ikinci sınıf öğrencilerinin sanat ödevlerine benzeyecektir. Ama farklı olarak, yetkin motor becerilere ve bir miktar sanatsal hassasiyete sahipseniz, eğlenceli bir karantina günü projesi olabilir.

Bununla birlikte, fikstürler Samsung’un marka ön ve merkezine sahip olacak şekilde tasarlanmış gibi görünüyor. Üstelik ücretsiz ürün yerleşimi de bulundurmaktadır. Şayet bunu görmek istemezseniz bir paket sprey boya işinizi halledecektir. (:

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER