Ana SayfaGündemDijital İçerik Platformu: Contjet

Dijital İçerik Platformu: Contjet

Koronavirüs pandemisi ile birlikte hayatın eskisi gibi olmayacağı tahmin edilirken teknolojinin hayatımızda daha fazla yer alacağı da düşünülüyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber de insan hayatında birçok ihtiyaç da ortaya çıkmaya başladı.

İnternet sitesi içeriğinden tutun bloglara, sosyal medya içeriklerinden video ve sesli içeriklere kadar birçok alanda içerik ihtiyacı gittikçe artıyor. Contjet platformu, geliştirdiği dijital içerik üretim sistemi ile piyasaya girerek klasik bir içerik ajansından ziyade geniş çaplı bir dijital içerik ajansı olarak hizmet vermeye başladı.

Sadece yazılı içerik değil, görsel, video ve işitsel içerik üretiminde de müşterilerine yardımcı olacak olan Contjet, blog içeriği, web sitesi içeriği, e-ticaret sitesi ürün ve kategori açıklamaları, sosyal medya içerikleri ve görselleri, video içerikler, sesli içerikler ve haber içerikleri alanlarında kaliteli içerik üreticileriyle çalışan bir dijital içerik platformu.

“Çok Kanallı Çalışma Hedefliyoruz”

Contjet kurucusu Salih Çaktı, Contjet’in piyasadaki büyük bir boşluğu dolduracağından bahsederken şu sözlerle dijital içerik ve girişimi ile ilgili bilgiler verdi: “Biz, sosyal medyanın doğurduğu içerik ihtiyacını, kalıplara ve kurallara bağlı kalarak ama yeniliklerden de ödün vermeden gidermek için çalışıyoruz. Bugünün ve geleceğin, dijital dünyadaki en önemli ihtiyacı olan dijital içeriği üretecek kadroları firmalarla ve kuruluşlarla buluşturarak müşterilerimize geleceği inşa etme fırsatını sunuyoruz. Böylelikle, dijital dünyanın imkanlarından doğru şekilde faydalanmalarını sağlayarak ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemekteyiz” diye konuştu.

Contjet’e ulaşmak için tıklayınız

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER