Ana SayfaDoktor Who YENİDEN!

Doktor Who YENİDEN!

İngiltere’de BBC One’da ve ABD’de BBC America’da yayın yapan “Doktor Who” şenlikli bir spesiyal için geri dönecek 

Doctor Who denince akla gelen Tom Baker ve David Tennant efsanesi yeniden bir arada.
“Zamanın Efendileri” en büyük düşmanlarıyla heyecan verici yeni bir hikayede savaşmak için geri geliyor.

İkili, Doctor Who: Out of Time ile çeşitli doktorları eşleştiren yeni bir dizinin “10. ve 4. Doktorları” olarak rollerini yeniden oluşturmak için karşımıza çıktı.

Bu hikaye, Onuncu Doktor’u ‘Zamanın Sonu’ ndaki nihai yenilenmesinden önce mirasını düşünebileceği zamanın olmadığı bir yer olan Tefekkür Katedrali’ne getiriyor. 10. doktor, 4. doktorun reenkarnasyonunu Tefekkür Katedralinde bulduğunda şok olur ve Daleks bu güçlü alemin kontrolünü ele geçirmek için hızla birleşmeye zorlanır. Tüm bu macerayı anlatan “Doctor Who: Out of Time 1” CD’sinde 10,99 £ ve dijital indirme için 8,99 £ ön sipariş verebilecekler. Hikayenin Ağustos 2020’de yayınlanması bekleniyor.

“Tom Baker, tanıdığım ilk Doktordu,” diyerek hikayeyi duyuran David Tennant, sözlerine; “Tom devraldığında küçüktüm ve yedi yıl sonra onun 4. doktor olduğunu öğrendim. Tom’un büyük bir hayranıydım. Onunla Glasgow’daki John Menzies’de tanıştım ve kitabımı imzaladı. Doctor Who bebeği vardı. Tom Baker doktor karakterini en iyi taşıyan oyuncuydu. O çok doktor! Onunla ilgili bir şey var tamamen zamansız görünen bir karakter olmasından dolayı sanırım, doktor karakteriyle çok kolay ilişkilendirilebiliyor ” dedi.

Biz tabii yine hüsran yine hasretiz sevgili okur. Velhasılı belki seneye gelir be diyerek bağrımıza taş basalım! Ne diyeyim 🙂 Sağlıklı ve teknolojide kalın demekten başka 🙂

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER