Ana SayfaDonanım & YazılımEn Çok Tercih Edilen Uygulama: Zoom

En Çok Tercih Edilen Uygulama: Zoom

Koronavirüs salgınının başlaması ile birlikte en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Zoom, kullanıcılara video konferans hizmeti vermektedir.

Her geçen gün kullanıcı sayısı artan ve büyüyen bu platform , bir takım güvenlik sorunları olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde gelişmekte. Bizlere sunduğun video konferans hizmeti sayesinde online eğitimler, toplantılar, aile ve arkadaş görüşmelerini kolayca yapabilme imkanı vermektedir.

Karantina sebebiyle çalışanların toplantılarını , öğrencilerin ise derslerini devam ettirdiği bu platform, içinde önemli insanların da bulunduğu 11 kişilik bir ekip tarafından geliştirilmiştir. 

Ben de bir lise öğrencisi olarak birçok insan gibi Zoom kullanıcısıyım. Evlerimizde izole olduğumuz bu günlerde eğitim hayatımıza kaldığımız yerden bu kullanımı oldukça kolay uygulama sayesinde devam ettik. Diğer platformlara göre daha basit ve anlaşılır olması en güzel özelliklerinden biri ve bu yüzden kısı zamanda bu kadar yayılarak çalışanlar , öğrenciler ve diğer kullanıcılar tarafından tercih edildiğini düşünüyorum. 

Sizlerin sağlını ve güvenliği adına bir süre daha çoğu görüşmelerinizi bu gibi platformlarda devam etmenizi tavsiye ediyorum. 

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER