Ana SayfaDonanım & YazılımBlokzinciri TeknolojisiEthereum Tüm Zamanların En Yüksek Değerine İlerliyor

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Değerine İlerliyor

Kripto para birimlerinin büyük yükselişi sürüyor. 2020 yılındaki bu trend 2021’de de devam ediyor. Kısmen 2020 yılında kurumsal yatırımcıların dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin‘e hücum etmesinden güç alan Ethereum, tüm zamanların en yüksek değerine doğru ilerliyor.

Sektörün önemli oyuncularından biri olan Bitpanda’nın Türkiye ve MENA Bölgesi Yönetici Direktörü Elbruz Yılmaz, konuyla ilgili şunları söyledi: “Kripto para birimlerinin patlama yaptığı bir dönemdeyiz. Kısmen 2020 yılında kurumsal yatırımcıların dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin’e hücum etmesinden güç alan Ether, tüm zamanların en yüksek değerine doğru ilerliyor. Bu para birimi, bankalar gibi geleneksel aracıları ortadan kaldıran merkezsizleştirilmiş finans alanında faaliyet gösteren kişiler için oldukça popüler bir kavram. Ulaşmış olduğu en üst seviyeden sonra volatil bir seyrin ardından bir kez daha 1.600 USD gibi tüm zamanların en yüksek değerine tırmanan Ethereum, 2021 yılında Bitcoin’in %25’lik artışını geride bıraktı. Bitcoin’den sonraki en büyük kripto para biriminin bu yükselişi daha organik ve kripto içerisinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Yatırımcıların bu para birimlerini destekleyen projelerdeki değeri görmeye başlamasıyla, piyasada heyecan artarak kripto para birimleri dünyasının tamamına yayılıyor.”

Kripto para endüstrisinin hızı heyecan verici olabilir. Clubhouse‘ın son zamanlarda popülerleşerek hızlıca yükselmesi Bitcoin ve kripto paralar hakkında bilgi ve fikir artışına sebep olabilecekken çeşitli spekülasyonlara da neden olabilir. Bitcoin ve kripto para destekçileri Clubhouse‘ı benimseyebilir ancak ne şekilde kullanılacağını zaman gösterecek.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER