Ana SayfaGoogleGmail'e Yeni Özellik Geldi: Hızlı Ayarlar

Gmail’e Yeni Özellik Geldi: Hızlı Ayarlar

Google’dan Gmail kullanıcıların Gmail deneyimlerini özelleştirmek için farklı temalara ve ayarlara göz atmasına, keşfetmesine ve kullanmasına yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir “hızlı ayarlar” menüsü sunuyor. Bu seçenekler arasında metnin yoğunluğunu değiştirme, farklı gelen kutusu türleri arasından seçim yapma ve gelen kutunuza tema eklemek için okuma bölmeleri ve seçenekler ekleme özelliği bulunur. Bunlar yeni özellikler değil, daha önce Gmail’in ayarlarına gömülmüştü. Birçok kullanıcı seçeneklerin var olduğunu bile bilmiyor olabilir.

Gmail, daha kolay erişim için yeni Hızlı Ayarlar menüsünden gelen kutusunun sağ tarafında bu çeşitli seçenekleri açar. Seçim yaparken gelen kutusu güncellemenizi değişiklikle hemen görebilirsiniz.

Ayrıca okuma bölmelerini açmayı, gelen kutunuza geleneksel bir masaüstü görünüm hissini daha fazla vermeyi tercih edebilir veya alanınızı aydınlatmak, görünüşü ve hissi kişiselleştirmek için Gmail’in renkli temalarından birini uygulamayı seçebilirsiniz.

Hızlı Ayarlar menüsü Gmail’in tam ayarlar ekranına erişimi engellemez bu, yeni Hızlı Ayarlar menüsünün üst kısmındaki “Tüm ayarları görün” düğmesine fazladan tıklandığında kullanılabilir.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER