Ana SayfaGoogleGoogle Akıllı Ev Sanal Zirvesi'ni 8 Temmuz'da Düzenliyor

Google Akıllı Ev Sanal Zirvesi’ni 8 Temmuz’da Düzenliyor

Google, önümüzdeki hafta akıllı ev geliştiricileri ve kullanıcıları için yeni özelliklerin paylaşılacağı “Hey Google” Akıllı Ev Sanal Zirvesi düzenleyeceğini duyurdu. Google I / O‘nun bu yıl koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal edilmesinden sonra, diğer birçok teknoloji şirketi gibi Google da bu durumu sanal etkinliklerle telafi etmeye çalışıyor. 

Google, yeni Google Asistan geliştirici araçlarını tanıtmak için bir "Hey Google" Akıllı Ev Zirvesi düzenliyor

Akıllı Ev Ekosistemi Ürün Yönetimi Direktörü Michele Turner, 8 Temmuz’da saat 13: 00’da başlayacak olan açılış konuşmasında Google’ın son akıllı ev ürünü girişimlerini paylaşacak. Diğer konuşmacılar arasında LG, Vizio, IKEA ve tabii ki Google’daki diğer departmanlardan yöneticiler yer alıyor. Elbette, şirketin akıllı ev stratejisinin büyük bir kısmı, etkinliğin de büyük bir odak noktası olacak Google Asistan etrafında dönüyor.

Google, ayrıca birkaç sektör liderinin COVID-19‘un işletmeleri ve Akıllı Ev endüstrisinin genel durumu üzerindeki etkisi hakkında konuşacağı bir “Hey Google” ortak paneline de ev sahipliği yapacak.

Google’ın bu ayın başlarında açıkladığı gibi, Akıllı Ekranlar yakında AMP web içeriğine erişebilecek. Bu yılın ilerleyen günlerinde Google Asistan Akıllı Ekranlar için daha fazla web içeriği kategorisinin etkinleştirilmesi bekleniyor. Asistan aynı zamanda birden çok kullanıcı için oturum bilgilerini tek bir cihazda kaydetme yeteneği kazanmış durumda. Bu da kullanıcıların istedikleri podcast’leri ve videoları uyumlu cihazlarda oynatmaya devam edebileceği anlamına geliyor.

Hey Google Akıllı Ev Zirvesi’ne kayıt ücretsizdir ve panellerin zamanları farklı saatlerde düzenlenecek şekilde planlanmıştır. Google Asistan ve akıllı ev araçları üzerinde çalışan bir geliştiriciyseniz, bu “katılmak” isteyeceğiniz bir etkinlik…

Kaynak: androidcentral

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER