Ana SayfaDonanım & YazılımGoogle TV'de Kişiselleştirilmiş Öneriler Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Google TV’de Kişiselleştirilmiş Öneriler Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Android TV’nin bir sonraki yenilemesi olan Google TV’nin en azından içerik önerileri biçiminde reklamları olmayacağını umduk. Ancak umduğumuz gibi olmadı. Bazı kartlar ve afişler kullanıcı tarafına müdahaleci bir etki bırakıyor ve Google bunları kullanıcıların çoğuna yoğun bir şekilde iterek öneriyi bir reklam gibi hissettiriyor. Bu nedenle, Google TV’de kişiselleştirilmiş önerileri tamamen devre dışı bırakmak istiyorsanız, aşağıdaki kısa kılavuzumuza göz atın.

1. Google TV’de kişiselleştirilmiş önerileri devre dışı bırakmak için profil menüsüne gidin ve ” Ayarlar ” ı açın.

Google TV'de Kişiselleştirilmiş Önerileri Devre Dışı Bırak (2021)

2. Bundan sonra, ” Hesaplar ve Oturum Açma ” yı açın ve ardından sağ taraftaki hesabınıza gidin. Sağ panele atlamak için uzaktan kumandadaki sağ gezinme tuşuna basabilirsiniz.

Google TV'de Kişiselleştirilmiş Önerileri Devre Dışı Bırak (2021)

3. Burada aşağı kaydırın ve “Yalnızca uygulamalar modu ” için geçişi etkinleştirin. Adından da anlaşılacağı gibi, Yalnızca uygulamalar modu yalnızca uygulamaları görüntüler, Google’ın kişiselleştirilmiş önerilerini göstermez.

Google TV'de Kişiselleştirilmiş Önerileri Devre Dışı Bırak (2021)

4. Ve bunun gibi, Google TV’de kişiselleştirilmiş önerileri devre dışı bırakabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, ana ekran yalnızca uygulamaları gösteriyor ve kart veya herhangi bir akıllı öneriye sahip değil.

yalnızca uygulama modu

Google TV’de kişiselleştirilmiş önerileri bu şekilde devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak Google TV ana ekranını özelleştirmek ve Google’ın akıllı küratörlüğünden tam olarak yararlanmak istiyorsanız bağlantılı kılavuzumuza gidin. Ve herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya yorum yapın ve bize bildirin.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER