Ana SayfaDonanım & YazılımHager ile Sadece Bir Telefonla İstenilen Tüm Tasarımlar Mümkün

Hager ile Sadece Bir Telefonla İstenilen Tüm Tasarımlar Mümkün

Tasarımda teknolojiyi yaşam felsefesi olarak kabul eden Hager Group, anahtar priz serisinin tüm önemli parçalarını tek bir iletişim noktasında toplayarak, proje yönetim süreçlerini önemli ölçüde kolaylaştırıyor. 

Hager Exclusive, sadece bir telefonla istenilen tüm tasarımları rahatlıkla yaratabiliyor.

Tasarım ödüllü ürünleri ile ev, ofis ve otellerdeki kullanım alanlarına yönelik özel çözümler sunan Hager Group, bireysel tasarımın en kolay yolu olan Hager Exclusive ile özel tasarım anahtarları kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hager Exclusive, tasarımları benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Hager ve Berker markalarından oluşan Hager Exclusive ile kişiselleştirilmiş ürün seçenekleri kullanıcılarla buluşuyor. Son kullanıcıların zevkine hitap eden mimari tasarımlar inovasyonla entegre edilerek geleceğin dizayn trendlerine yön veriyor.

Standart tasarım anlayışı terk ediliyor

Hager Exclusive mevcut ürün serilerini standart bir tasarımdan çıkararak, son derece titiz bir şekilde özel olarak geliştirilmiş makinelerde elle üretilen eksiksiz modern tasarım yelpazesiyle tanıştırıyor. Böylece alışılmış yüksek standart ve kalite ile özel tasarım istekleri Hager garantisi ile elde ediliyor. Hager Exclusive özel tasarım anahtarlar ile bir tasarımı benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonları sunuluyor. Arzu edilen tasarım ne ise o tasarım anahtar serileri kullanıcılarla buluşuyor.

Sadece bir telefonda istenilen tasarım 

Hager Exclusive ile proje yönetimi de önemli ölçüde kolaylaşıyor. Sadece bir telefonla istenilen tasarım kolaylıkla yaratılırken, bu sayede anahtar priz serisinin tüm önemli parçaları için tek bir iletişim noktasına sahip olunuyor. Bu sayede de proje yönetimi önemli ölçüde kolaylaşıyor. Üç ya da dört tasarım uzmanını bir araya getirmek yerine sadece bir telefonda istenilen doğrultuda proje şekilleniyor. Tasarım ve üretim departmanları iç içe olduğundan, kişiye özel tasarım sadece kişinin isteği doğrultuda gerçekleşiyor. Ürünler standart tasarım dışına çıkınca herhangi bir boşluk, zayıf nokta ve bütünlük kaybına uğramıyor. Tüm tasarım departmanları aynı hammadde ve tedarikçileri kullandığından ilave siparişler, eski tasarımdan hiçbir şekilde farklılık göstermiyor.

Hager Group Hakkında:

1955 yılından bu yana Akıllı Evler, Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları ile enerji yönetim ve dağıtım sistemlerine öncülük eden Hager Group, enerji dağıtım sektörünün lider şirketlerinden biridir.

Almanya’da kurulan Hager Group, endüstrinin inovasyon liderlerinden biri olup, 11.500 çalışana ve 2.3 milyar Euro yıllık ciroya sahiptir. Ürünleri ve sistemleri dünya üzerinde 24 farklı noktada üretilmekte ve yine dünya üzerinde 136’den fazla ülkede Hager markasına güvenen müşterilere iletilmektedir.

Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonuna kadar uzanmaktadır. Müşteriler ve alanında son derece uzman mühendisler ile sürekli fikir alışverişinde bulunarak proje çözümleri üretilmesi, Hager’in en temel çalışma prensibidir. Enerji verimliliği sağlayarak doğanın korunması ve uygun maliyette en kaliteli projelerin üretilmesi ise Hager’in en önemli amacıdır.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER