Ana SayfaMobilUygulamaHemşirelere Ücretsiz Uber: Hemşireler Günü'nde Beyaz Melekleri Unutulmadı

Hemşirelere Ücretsiz Uber: Hemşireler Günü’nde Beyaz Melekleri Unutulmadı

Uber, pandeminin ön saflarında gece gündüz kahramanca çalışan hemşirelere olağanüstü çabaları için teşekkür etmek adına Uber12Mayıs koduyla ücretsiz bir yolculuk hediye edecek.

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmenizi sağlayan global teknoloji platformu Uber, gece gündüz demeden çalışan tüm hemşireler ve sağlık çalışanlarına 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’ne özel ücretsiz bir taksi yolculuğu hediye ediyor.

Koronavirüs salgınında kahramanca mücadele eden hemşireler ve sağlık çalışanları 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nde Uber12Mayıs koduyla UberTaksi ile ücretsiz seyahat edebilecekler. 

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, ’’Dünyada yaşanan bu salgın döneminde hemşirelerimiz ve sağlık çalışanlarımız ülkemizde olağanüstü bir çaba gösterdiler. Uber olarak hepimizin hayatına dokunan ve kapanma döneminde tüm gücüyle çalışmaya devam eden değerli hemşirelerimiz ile tüm sağlık çalışanlarına 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü vesilesiyle teşekkür etmek istedik.” dedi.

Uber, geçtiğimiz yıl Türkiye’deki COVID-19 salgını ile mücadele sürecine destek olmak amacıyla, İstanbul’da görev yapan sağlık çalışanlarının evlerinden hastaneye gidiş gelişlerinde ticari sarı taksileri ücretsiz kullanabilmelerini sağlayan “Uber Medikal Taksi” hizmetini hayata geçirerek 5000 ücretsiz taksi yolculuğu yapılmasını sağlamıştı. Uber sağlık çalışanlarını desteklemek için Türkiye’de sağlık hizmetlerine yatırım yapmaya tekrar devam ediyor.

Uber12Mayıs promosyonu 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 23:55’e kadar geçerli olup, başka indirim veya promosyon ile birleştirilemeyecek. Promosyon bir yolculukta kullanılabilecek ve yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL olacak.

Uber Hakkında:

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere gitme fikriyle yola çıkan Uber, bugün 66 ülkede, 700’den fazla şehirde günde 19 milyon yolculuk yapılmasına imkân sağlayan global bir teknoloji platformudur. 

Uber’in misyonu şehir ulaşımını geliştirmektir. Uber 2010 yılında basit bir sorunu çözmek için ortaya çıktı: Tek bir tuşa basarak nasıl yolculuk yapılabilir? O günden bugüne, 15 milyardan fazla yolculuk yapılarak, Uber insanları gitmek istedikleri yere yakınlaştıran çeşitli ürünler geliştirmeye devam etmiştir. Uber, insanların, yemeklerin, eşyaların şehirlerde nasıl taşındığını değiştirerek dünyaya ulaşımda yeni imkanlar yaratan bir platform haline gelmiştir.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER