Ana SayfaDonanım & YazılımBilgisayarHuawei'nin Çoklu Ekran Paylaşımı Teknolojisi PC ve Telefon Kullanımını Kökten Değiştirebilir Mi?

Huawei’nin Çoklu Ekran Paylaşımı Teknolojisi PC ve Telefon Kullanımını Kökten Değiştirebilir Mi?

HUAWEI’nin Çoklu Ekran Paylaşımı (Multi-screen Collaboration) teknolojisi, Windows ve Android arasındaki uyumu en üst düzeye çıkartabilir. Telefon ekranının doğrudan masaüstünde ayrı bir masaüstü gibi görüntülenmesini ve kullanılmasını sağlayan HUAWEI’ye özel teknoloji, PC ve cep telefonu kullanımını kökten değiştirebilir.

Çoklu Ekran Paylaşımı, yalnızca dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında dosya aktarımını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında sorunsuz bir iş birliği de gerçekleştiriyor. HUAWEI, Windows ve Android sistemlerinin arasındaki engelleri ortadan kaldırarak cihazların birbirine bağlanması ile iş verimliliğinde yüksek performans gösteriyor. Aynı zamanda, klavye, kamera, mikrofon ve fare gibi dizüstü bilgisayar aksesuarları HUAWEI akıllı telefonun çevre birimleri olarak da kullanılarak daha rahat bir kullanıcı deneyimi sunabilir.

Çoklu ekran iş birliği işlevi ile HUAWEI telefonları ve dizüstü bilgisayarları arasında kesintisiz bağlantı kurmanın 3 yolu var. Kullanıcılar aşağıdaki yöntemlerden kendilerine uygun gördükleri herhangi birini seçilebilirler:

NFC Bağlantı

Kullanılan HUAWEI akıllı telefonun NFC bağlantısı açılır. Telefon dizüstü bilgisayarın NFC bağlantı bölgesine yaklaştırıldığında bağlantı kurma bildirim ekranı açılır. Bağlantı onaylanınca Çoklu Ekran İş birliği iki cihazda da aktif olur.

QR Kod ile bağlantı

HUAWEI dizüstü bilgisayarda PC Manager uygulaması açılır. “Telefonum”, “Bağlan” ve “QR Kod” seçenekleri seçilir. HUAWEI telefonda HUAWEI Tarayıcı açılıp QR kod okutulur. Dizüstü bilgisayarda bağlantı talebine onay verildiğinde Çoklu Ekran İş birliği kullanılır hale gelir.

Bluetooth Bağlantı

HUAWEI telefonun bluetooth bağlantı özelliği açılır. HUAWEI dizüstü bilgisayar üzerinden PC Manager uygulaması çalıştırılır. “Telefonum”, “Bağlan” ve “Close Up Connection” seçilir. Her iki cihazda da bağlantıya onay verildiğinde Çoklu Ekran İş birliği aktif olur.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER