Ana SayfaInstagram'a Hassas İçerik Özelliği Ekleniyor
Array

Instagram’a Hassas İçerik Özelliği Ekleniyor

Instagram, daha ‘güvenli’ bir ana sayfa isteyenler için hassas içerik kısıtlaması üzerinde çalışıyor. Ancak şu anda hassas içerik konusunun netliği bilinmiyor.

Instagram’ın hassas içeriğe karşı katı bir tutumu olsa da, bazı kullanıcılar için kısıtlamalar yetersiz olabilir. Görünüşe göre, sosyal medya devi Instagram’ın mevcut sınırlarını yetersiz bulanlar için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

Instagram’ın şu anda neyin “hassas içerik” olarak sınıflandırılacağı açık değil. Ancak güvenli olmayan veya kısmen yetişkinlere uygun içeriklerin bu kategoriye girmesi bekleniyor.

Ancak, yeni özellik, kararlı sürüme geldiğinde bu durum değişebilir. Hassas içerik sınırlama özelliği istenirse ayarlardan kapatılabilir.

Özelliği kapattığınızda, hassas içeriği görmek istediğinizi onaylamanızı isteyen yeni bir pencere açılıyor. Uyarının altındaki ‘Daha fazla bilgi edinin’ bağlantısı şu anda çalışmıyor. Muhtemelen özellik geliştirme sürecine devam ediyor.

Instagram bu özelliği resmi olarak açıklamadı dolayısıyla yeni özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağına dair bir bilgi henüz yok.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER