Ana SayfaİnternetInstagram'ın Thread Uygulaması Yakında Bir 'Video Not' Özelliği Alabilir...

Instagram’ın Thread Uygulaması Yakında Bir ‘Video Not’ Özelliği Alabilir…

Instagramdan bildirilene göre şirket, Live Altyazılar benzeri bir özelliği bünyesine eklemek için çalışıyor. Video Not adı verilen özellik ilk olarak geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından tespit edildi.

Adından da anlaşılacağı gibi, Video Notu uygulama aracılığıyla kaydedilen videolar için altyazılar oluşturuyor. Bu özellik muhtemelen Threads kullanıcıları arasındaki iletişim boşluğunu azaltmak için getirildi.

Deneyimsiz olanlar için Instagram, geçen yıl Ekim ayında Threads’i yakın çevresi ile iletişim halinde kalmanın bir yolu olarak başlatmıştı.

Tıpkı Snapchat gibi Threads de birincil iletişim yöntemi olarak kamera merkezli bir yaklaşım benimsiyor. Bununla birlikte, akıcı animasyonları ve hızlı hareketleri sayesinde hoş bir sohbet deneyimi de sağlıyor.

Instagram, göründüğü kadarıyla, Threads üzerindeki özelliği, doğrudan şirketin temel mesajlaşma hizmetine entegre etme planlarının bir parçası olabilir. Yani teknoloji devinin Threads üzerinde yeterli kullanıcı katılımı elde etmesi durumunda bu özelliği birincil Instagram uygulamasına eklemesini bekleyebiliriz.

Tüm bunlarla birlikteözelliğin henüz Threads’de kullanılamadığını unutmayın. Dahası, Instagram’ın bunu tüm Threads kullanıcılarına ne zaman sunacağından emin değiliz…

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER