Ana SayfaGündemİşte Spotify Stream On Etkinliğindeki Tüm Detaylar!

İşte Spotify Stream On Etkinliğindeki Tüm Detaylar!

Audio’nın gücü, yaratıcılığın yolculuğu ve dünya genelinde milyonlarca içerik oluşturucu ile milyarlarca dinleyiciyi bekleyen fırsatları gözler önüne seren Spotify Stream On etkinliği sona erdi. Etkinlikte Spotify Kurucusu ve CEO’su Daniel Ek’e çeşitli sanatçılar, podcast yayıncıları ve etkileyici birçok hikaye anlatıcısı eşlik etti. Sizlerle etkinlik boyunca öne çıkan yepyeni duyuruları paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Spotify’ın açıkladığı tüm yenilikleri konu başlıklarıyla aşağıda görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Spotify’ın blog sayfası For the Recorda göz atmanız yeterli.

 • Spotify 85 yeni pazarda : Spotify dünya çapında 85 yeni pazarda ve 36 yeni dilde faaliyete geçiyor
  • Youtube’da öne çıkanlar için burayı ve burayı ziyaret edebilirsiniz. Ana görseller ise burada. Daha fazla bilgiyi ise burada bulabilirsiniz. 
 • İçerik oluşturucular için yeni özellikler ve kaynaklar: Sanatçılar için Spotify’dan içerik yaratıcılarına yeni özellikler
  • Youtube’da öne çıkanlar için burayıgörseller için ise burayı ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ise burada
 • Dünyaca ünlü yeni hikaye anlatıcıları Spotify’a özel yayınlarıyla platformda: Başkan Obama ve Bruce Springsteen’den Renegades: Born in the USA, Warner Bros ve DC ile yapılan uzun süreli anlaşmanın bir parçası olan Batman Unburied, Misha Euceph ev sahipliğinde Higher Ground’dan Tell Them, I Am ve Ava DuVernay’in ilk projesi de dahil olmak üzere çok sayıda yeni ve Spotify’a özel podcast ekleniyor.
 • Daha kaliteli ses: Belirli pazarlardaki Premium kullanıcılar bu yıl sonlarına doğru seskalitelerini Spotify HIFI’ye yükseltebilecek
 • Youtube’da öne çıkanlar için burayı ziyaret edebilirsiniz. Görseller ise burada. Konuyla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşmanız mümkün. 
 • Geleceğin audio’su bugüne taşınıyor: Anchor ve Worldpress ile yapılan işbirliklerin yanı sıra podcast yayıncıları için yeni özellikler ve gelir elde etme yolları açıklandı.
  • Youtube’da öne çıkanlar için burayıgörseller içinburayı ziyaret edebilirsiniz. 
 • Daha güçlü bir kullanıcı ve içerik oluşturucusu deneyimi: Spotify, her kullanıcı için geniş ölçekte gerçekten kişiselleştirilmiş bir deneyim sunma konusunda kararlı. Aslında, tek bir Spotify deneyimi yok, her dinleyici için ayrı bir deneyim yani 345 milyondan fazla farklı Spotify deneyimi söz konusu.
 • Podcast yayıncıları ve reklamverenler daha önce hiç olmadığı şekilde bir araya geliyor: Türünün ilk örneğini teşkil eden audio reklam pazarı Spotify Audience Network kuruldu
 • Görseller için burayı burayı tıklayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz. 

Eğer izlemediyseniz etkinliğin tamamını YouTube.com/Spotify adresinden izleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz. 

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER