Ana SayfaİnternetMakyaj Teknolojisi Mi? Stabilo X Sephora

Makyaj Teknolojisi Mi? Stabilo X Sephora

Karantina sürecinde pek çok şirket geri adım atarken bazı şirketler ise ilginç anlaşmalara imza attı.
Stabilo x Sephora birleşimi de bunlardan en dikkat çekici olanı

LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) ‘ye ait Sephora, kırtasiye markası Stabilo ile işbirliği yaptı. Sephora’nın web sitesindeki açıklamaya göre, keçeli eyelinerler cep boyutunda versiyon vurgulayıcılarından Stabilo Boss Mini’den ilham aldı ve artık ceplerimizde!

Elbette bu karşılaştığımız ilk örnek değil. 3M ile Adidas arasında 43 yılı aşkın süredir devam eden bir ortaklık bulunmaktadır. 1970’lerden esinlenen sektördeki ilk yansıtıcı koşu ayakkabısı olan Nite Jogger, adidas 3M ile birlikte geçtiğimiz yıl modern yol koşucularının ihtiyaçlarını karşılayan ancak ilerici tasarım öğeleri ekleyen yeni bir koşucu yaratmak için çalıştı. Bu, Adidas’ın 3M Scotchlite Reflective Material’de dev bir “3M” için üç şeritli işaretlerinden birini değiştirmeyi içeriyordu. 3M Scotchlite Reflective Material, 1976 lansmanından bu yana Adidas hattında kullanılmıştır.  

Fakat burada şaşırtıcı olan pandemi sebebiyle küresel olarak kilitlenmeden ortaya çıktıkça, daha fazla ortak marka görmeyi bekleyebiliriz. 

“Bu tür girişimlerin maliyetleri ve riskleri sadece marka sahipleri tarafından paylaşılmakla kalmıyor, aynı zamanda tüketicilerin fiziksel perakendeciliğe tekrar girebilmeleri için biraz daha fazla ilgi göstermeleri gerekmekte. Ve hepimiz hayatımızda biraz daha eğlenceli, yaratıcılık ve çeşitliliği memnuniyetle karşılarız. Bu yüzden umarım yakın gelecekte sabırsızlıkla bekleyebileceğimiz tek vurgu Stabilo eyelinerleri olmayacak ”dedi.

Adwright’ın yaratıcı partneri Nafe Tong, Stabilo’nun kozmetik alanına girmesinin yaratıcılığını ve yeniliğini sergilemek için iyi bir PR oluşturduğu görüşündeydi. Dahası, Stabilo gençlere tanıdık bir markadır, bu nedenle bu, genç kitleyi Stabilo markasıyla makyaj yapmaya başlamaya teşvik eder. Tong’a göre, bu, Stabilo’yu yeni bir pazara giriş sunabilir ve aynı zamanda marka ile büyüyen eski “hayranların” canlı ve yaratıcı “olma elçileri olduğunu ve burada kalmak için olduklarını kanıtlayabilir.

Buna ek olarak, Stabilo marka varlığını Sephora kitlesine genişletiyor ve marka hatırlatması da kazanıyor. Bunu, kaçırmamak için ilginç bir fırsat ve bu ürünü denemek için uğraşan güzellik etkileyicilerini öngörüyor.

Sanki anlatılar zaten kendini sunmuş gibi.

“Belki de bu işbirliği çocukluk arzusunu gerçeğe dönüştürüyor, bu eğlenceli zamanlara gerçekten bir nostalji ve anımsama duygusu getiriyor” olamaz mı? Olabilir!

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER