Ana SayfaElektronikKärcher, Kablosuz Konfor Keyfini Bahçenize Taşıyor

Kärcher, Kablosuz Konfor Keyfini Bahçenize Taşıyor

İlkbaharın kedisini göstermesiyle birlikte, bahçeleriniz için tatlı bir telaş yaşadığınız şu günlerde Kärcher tüm ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor. Üstelik birbirinden fonksiyonel ürünleriyle kablosuz kullanım konforu da sunan Kärcher ile bahçe keyfinize keyif katacaksınız.

İlkbaharın kedisini göstermesiyle birlikte, bahçeleriniz için tatlı bir telaş yaşadığınız şu günlerde Kärcher tüm ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor. Üstelik birbirinden fonksiyonel ürünleriyle kablosuz kullanım konforu da sunan Kärcher ile bahçe keyfinize keyif katacaksınız. Kärcher akülü çim biçme makineleri, çit düzelticiler, çim ve çalı makası, yaprak üfleyici ve testereleri ile ayaklara takılan kablo derdinden kurtarıp, bahçedeki tüm işlerinizi zevkle yapmanızı sağlıyor.

Çim biçme makinesi ve çit düzelticilerle bahçenizin çehresini değiştirin

Bakımlı bir bahçenin olmazsa olmazı düzgün çimlerdir. Kärcher akülü çim biçme makineleri üstün manevra kabiliyeti ve 4 farklı kesme seviyesiyle en zorlu çimenlerin bile kolaylıkla üstesinden gelmenizi sağlayacak. 2’si 1 arada çim biçme özelliği sayesinde kesilmiş bütün çim ve otları toplarken, çim biçme tıpası yardımıyla kesilen tüm otları gübre olarak kullanabileceksiniz. Üstelik hafifliğiyle kullanımı çok kolay.

Bu sezon en güzel bahçe sizin bahçeniz olacak. Kärcher çit düzelticileri sayesinde neredeyse kalemle çizilmiş kadar düzgün çitler görenleri hayran bırakacak. Hassas bıçağı, bıçak koruması, omuz askısı ve 4 metrelik menzili ile sunduğu pratik kullanımdan çok memnun kalacaksınız.

Düzenli ve temiz bahçeler için

Bir bahçıvan için bahçesinin düzenli ve tertemiz gözükmesi en önemli detaylardan biri. Bütün becerikli bahçıvanların vazgeçilmezi Kärcher çim ve çalı makası modelleri bahçenizdeki en hassas işlerin üstesinden gelmeniz için tasarlandı. 2’si 1 arada özelliği sayesinde çalıları, çitleri ve daha küçük çimleri hızlı ve kolay bir şekilde kırparak bahçenizin son derece düzenli ve temiz olmasını sağlayacaksınız. 

Bahçenize dökülen yaprakları temizlemek için hızlı ve zahmetsizce sonuç almanızı sağlayan yaprak üfleyiciler, başka cihazların ulaşamadığı köşeleri de rahatça temizlemenize yardımcı oluyor.

Dallar ya da yakacak odun kesmek için de Kärcher’in fonksiyonel akülü testeresi kullanım kolaylığı ile konfor sunuyor. Olağanüstü zincir hızı, hiçbir alet gerektirmeyen zincir gerdirme sistemi ve otomatik zincir yağlaması sayesinde performansı maksimum seviyeye çıkarıan cihaz, zincir testere freni ve ikili kilit fonksiyonları ile güvenli kullanım sağlıyor.

Kärcher’in tüm bahçe ürünleri güvenilir, konforlu, çok yönlü, yüksek performanslı ve kapsamlı olmasıyla, bahçe meraklılarının en iyi yardımcısı olacak. Üstelik tek bir akü tüm makinelerle uyumlu; kablo yok, limit yok!

Kärcher hakkında:

1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulan KÄRCHER, temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra temizlik kimyasalları ve deterjanları üreten bir sanayi devidir. Kullanıcılarına 67 ülkede, 110 şirketi, 13 bini aşkın çalışanı ile KÄRCHER, bugün tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır. Ürün geliştirmeden ambalajlamaya, üretim faktörlerinden çevreye kadar sürdürülebilir bir yönetim anlayışı benimseyen KÄRCHER, bu çerçevede tüm ürünlerinde enerji verimliliğine, daha az plastik veya alüminyum kullanımına önem vermektedir. Özellikle profesyonel segmentteki ürünleri daha az su ve elektrik tüketimi, daha az atık su üretimi, daha sessiz çalışma gibi özelliklere sahip KÄRCHER’in yüksek verimli, uygulamaya özel ve çevre dostu deterjanları ise biyolojik olarak parçalanarak atık su kirliliğini azaltmaktadır.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER