Ana Sayfa Donanım & Yazılım Kaspersky iHub ve G-Core Labs Oyun Girişimlerini Desteklemek İçin Bir Araya Geliyor

Kaspersky iHub ve G-Core Labs Oyun Girişimlerini Desteklemek İçin Bir Araya Geliyor

Kaspersky İnovasyon Merkezi (Kaspersky Innovation Hub – iHub) ve bulut hizmetleri sağlayıcısı G-Core Labs, gelecek vaat eden oyun projelerini aramak ve desteklemek için güçlerini birleştirdi. Küresel şirketler arasındaki bu ortaklık, oyun dünyasını değiştirme ve yarınları daha güvenli hale getirme potansiyeline sahip potansiyel müşterilere uzmanlık, altyapı ve kaynak sağlayacak.

Oyun, mevcut dijital ortamda hızla gelişen endüstrilerden biri. Raporlara göre 2023 yılına kadar dünyada 3 milyardan fazla oyuncu olacağı tahmin ediliyor. Oyunların popülaritesindeki artış, geliştiriciler için de fırsatlar yaratıyor. Bu kadar geniş bir takipçi kitlesinin ihtiyaçlarını karşılama umuduyla her geçen gün daha fazla proje ortaya çıkıyor. Kaspersky ve G-Core Labs, yeni programları aracılığıyla girişim topluluğuna değer katmayı ve girişimcilerin çığır açan oyun projeleri geliştirmesine olanak sağlamayı hedefliyor. Ortak şirketler ayrıca niş geliştiriciler arasındaki girişim farkındalığını artırmak için oyun girişimleriyle ortak bağlantı kurmayı planlıyor.

Girişim ekipleri ve bireysel projeler, destek için kaspersky.com/ihub/gaming-partnership adresinden başvurularını yapabilirler.

Tüm destek başvuruları, projeleri onaylamanın ve desteklemenin en iyi yollarına karar verecek olan bir danışma kurulu tarafından kapsamlı bir şekilde incelenecek. Umut vaat eden girişimler Kaspersky’nin teknik ve iş danışmanlığının yanı sıra siber güvenlik şirketinin kanal ortaklarına (distribütörler ve satıcılar dahil), müşterilere ve potansiyel müşterilere erişim imkanına da sahip olacak.

Kaspersky iHub Başkanı Vitaly Mzokov“G-Core Labs ile güçlerimizi birleştirmekten ve oyun teknolojilerini geliştirme arzusuyla hareket eden geliştiricileri desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık yeteneklerimizi bir araya getirmek, yenilikçi girişimleri desteklemek ve onlara fikirlerini doğrulama, büyütme ve ölçeklendirme fırsatı vermek için önemli bir adım” diyor.

G-Core Labs, potansiyel müşterilerine ürün oluşturmaları için kritik bulut altyapısına ücretsiz erişim sağlayacak. Seçilen girişimler, iki yıllık bir süre içinde bulut şirketinin hizmetlerinde harcanabilecek 25.000 € ‘ya kadar destek alma şansına sahip olacak.

G-Core Labs Bulut Platformu Bölüm Başkanı Vsevolod Vayner“G-Core Labs, oyun endüstrisi için hizmet sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Beş kıtada 100’den fazla noktada yer alan küresel bulut altyapımız en karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için oluşturuldu. Kaspersky ile ortaklığımızın oyun endüstrisi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağından eminim” dedi.

Kaspersky Innovation Hub’ın G-Core Labs ile iş birliği, iHub’ın oyun endüstrisinin ihtiyaçları için siber güvenliğin sınırında çözümler üreten oyun girişimlerine yönelik açık çağrısının ardından 2020 bahar aylarında başladı. İHub, en ölçeklenebilir finalistleri seçti ve onları uç bulut sağlayıcısıyla tanıştırdı.

Kaspersky iHub girişim çağrıları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,904TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Türk Yazılımcılardan Sadece Avukatlara Özel Sosyal Medya Uygulaması Geliştirildi

Son dönem yapılan sosyal medya ve mesajlaşma tartışmaları sürerken, Avukatların kendi aralarında bir sosyal medya ağı oluşturabilmesi ve aynı zamanda yardımlaşma taleplerini...

WhatsApp Sözleşmesi Gündeme Oturdu!

Son birkaç yıldır kişisel verilerin korunması, regülasyonlarla birlikte iş dünyasının gündemini meşgul eden önemli konular arasındaydı. Konu, tüketicinin gündemine ise mesajlaşma uygulamasının...

Tüm İmzalama Çözümleri Tek Platformda – Herkesin Bir Asistanı Olacak!

Günlerce süren imzalama süreçleri artık emek, zaman ve nakit kaybına neden olmayacak. İşlerin aksamasını veya beklemesini istemeyen bireyler ve şirketler, imza ve...

İthal Kamyon Çekici Pazarının Geleneksel Birincisi: MAN

MAN, pandeminin getirdiği zorlu koşullara karşın Türkiye ithal kamyon çekici pazarındaki geleneksel birinciliğini 2020 yılında da sürdürdü. İleri teknolojisi, üstün performans ve...

KKTC’nin Yerli Otomobili “GÜNSEL” Halkla Buluşuyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL, halkla buluşuyor. Son üç aydır başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar...