Ana SayfaOyunKodak: Sıkıyorsa Yap! - 51.300 Parçalı Puzzle

Kodak: Sıkıyorsa Yap! – 51.300 Parçalı Puzzle

Yanlış anlamayın ciddiyiz...

Koronavirüsün yayılmasını önlemek için evde kaldığımız şu süreçte en azından oyalanabileceğiz?

Çok parçalı bulmacalar ve kutu oyunları şu sıra pek gözde! Sizi ve karantinadaki evi ahalisini eğlendirmenin, oyalamanın kolay bir yolu da aynı zamanda – ancak Kodak, dünyanın en büyük bulmacasını satışa sundu ve artık tüm saatler onun!

Bulmaca, 51.300 parça, 18.5 kilo ağırlığında ve tamamlandığında 16.47 metrekarelik bir alanı kaplayacak iki boyutlu bir bulmaca. Üstelik ortalamanın da çok üstünde bir fiyatta (500$ olduğu konuşuluyor)

Kodak’ın bulmacası, ayrı ayrı çözülmesi gereken 27 ayrı bulmacadan oluşuyor ve daha sonra birleşerek bir bütünü oluşturacak biçimde sistemini kurmuş. Her bulmaca ‘Dünya Harikalarından‘ birini gösteriyor – Eyfel Kulesi’nden Londra Kulesi Köprüsü’ne ve Japonya’daki Chureito Pagoda’sına kadar…

Üstelik Kodak puzzle kalitesi için “Her fotoğraf başlangıçta profesyonel bir fotoğrafçı tarafından çekildi, daha sonra dijital olarak geliştirildi ve yüksek kalitede basıldı. Gerçeğinden tek farkı ölçeği” diyor. Açıkçası ülkemize daha gelmeyen ürünün alıcılarını ve kutu açılımlarını merakla beklemekteyiz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER