Ana Sayfa Donanım & Yazılım Logitech ve Herman Miller Ortak Yapımı Yeni Oyuncu Koltuğu: Embody

Logitech ve Herman Miller Ortak Yapımı Yeni Oyuncu Koltuğu: Embody

Logitech, koltuk üreticisi Herman Miller ile iş birliği yaparak oyuncular için yeni ve özel bir oyuncu koltuğu üretti. Son yıllarda yaygınlaşan oyunculara özel elektronik ekipmanlara ek olarak oyuncu koltukları da katılmıştı. Video oyunlarının başında geçirilen sürenin artması oyuncularında konforlu koltuklar aramasına neden oldu. Oyuncular için üst düzey elektronik ekipmanlar üreten Logitech bu ürünün üretilmesine Herman Miller ile deneyimlerini paylaşarak katkı sağladı.

Herman Miller 115 yıllık bir geçmişe sahip olan dünyanın en önemli ergonomik ofis çalışma koltuğu üreticilerinden birisi. Ürettiği ofis koltuklarıyla çok sayıda büyük şirketin ofisinde çalışanlara sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor. Herman Miller, geçtiğimiz günlerde Logitech ile işbirliği yaparak oyuncu koltuğu üretme hedefini duyurmuştu. İşte bu hedef doğrultusunda ortaya çıkan ilk ürün olan Embody Oyuncu Koltuğu oldu. Koltuğun üretim aşamasında özellikle e-spor oyuncularının oturma şekilleri ve bedensel ergonomilerine dair bilgileri Logitech sağladı.

Herman Miller’ın ve Logitech’in farklı konulardaki tecrübeleri piyasanın en konforlu ve ergonomik oyuncu koltuklarından birini doğurdu. Embody Gaming Chair tasarım olarak Logitech’in kendi ekipmanlarında sıkça kullandığı mavi detaylara sahip. Ayrıca tüm ürünlerinde görmeye alıştığımız Logitech’in G logosu bu koltuğu da süslüyor. Herman Miller bu koltukta daha önce başka deneyimlediği konforlu bir tasarıma yeniden kullandı. Koltuk oyuncular için uzun oturma sürelerinde sağlıklarını koruyacak özellikle bel ile sırt bölgesini çok iyi şekilde destekleyen bir tasarıma sahip. Koltuk duruş ve omurga pozisyonunuza uyum sağlama özelliğine sahip olmasının yanı sıra hava geçirgenliği yüksek özel bir malzeme ile üretildi.

Embody oyuncu koltuğu 1495 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Kaynak: Emgadget

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,904TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Mahmut Çöloğlu, Yenilikçi Vizyonu ile Girişimciliğe Yeni Bir Soluk Getiriyor

Genç yaşında yaptığı çalışmalarla dikkat çeken girişimci Mahmut Çöloğlu, iç mimarlığın yanı sıra hizmet ve e-ticaret sektöründeki atılımlarıyla da hedeflerini çeşitlendiriyor.

Playstore’dan Yarıyıl Tatili İndirimi

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore yarıyıl tatilinde oyunseverleri mutlu edecek indirimler sunuyor.Türk...

Amazon Prime Üyeliği Mastercard Sahiplerine İlk 2 Ay Hediye!

Amazon Türkiye ve Mastercard iş birliğiyle, Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartlarıyla Amazon Prime’a ilk kez üye olan kullanıcılar ilk iki...

“Influencer Academy” Program Başvuruları Başladı

Turizm sektörü oyuncularından Tatilsepeti’nin influencer olmayı arzu edenlere sunduğu “Influencer Academy” başvuruları başladı. 

Fiziksel Çalışma Hayatı Sona Erecek

Halıcı Group CEO'su Dr. Hüseyin Halıcı, Endüstri 4.0 ve Toplum 5.0 ile birlikte zihinsel ağırlıklı bir çalışma hayatının başlayacağına dikkat çekti.