Ana SayfaGirişimcilikMahmut Çöloğlu, Yenilikçi Vizyonu ile Girişimciliğe Yeni Bir Soluk Getiriyor

Mahmut Çöloğlu, Yenilikçi Vizyonu ile Girişimciliğe Yeni Bir Soluk Getiriyor

Genç yaşında yaptığı çalışmalarla dikkat çeken girişimci Mahmut Çöloğlu, iç mimarlığın yanı sıra hizmet ve e-ticaret sektöründeki atılımlarıyla da hedeflerini çeşitlendiriyor.

İç mimarlık alanında dikkat çeken işlere imza atan; bununla da kalmayıp yapı market sektörü ve mimarlık tecrübesiyle yurt dışı odaklı projeler geliştiren genç girişimci Mahmut Çöloğlu, hedeflerinin peşinden koşmaya devam ediyor. Küçük yaştan bu yana aile şirketine ait çeşitli mevkilerde görev alan Çöloğlu, ticaretteki başarısını e-ticarette de göstererek sınırların ötesine taşımak için çalışmalarını sürdürüyor.

Ankara’nın köklü firması Çörtoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri’nin üçüncü kuşak işletmecisi olan Mahmut Çöloğlu, nesilden nesle aktarılan bilgi, deneyim ve kaliteyi 180 bine yakın ürün çeşitliliğiyle müşterilerine sunuyor. Yapı market ve perakendecilik dışında iç mimarlık hizmeti de veren Çöloğlu, mekânı doğru biçimde kullanan, karakterli ve ergonomik yaşam alanlarında bulunmak isteyen herkesin yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan mekanlar sunuyor. Projelerindeki uygulama kalitesiyle ve ayrıntılara getirdiği yenilikçi ve farklı bakış açısıyla modernizme yeniden hayat veren başarılı iç mimar, günümüz insanının ihtiyaçlarına karşılık vererek yaşam kalitesi ve konforunu üst seviyeye çıkarıyor.

2017 yılında Ankara Park Oran Ofis Plaza’da kurduğu Gym Rank ile Ankara’nın “ilk plaza concept salonu”nu hizmete sunan Mahmut Çöloğlu, üyelerinin gelişim sürecinin profesyonel şekilde izlendiği bir hizmet sunuyor. Alanında uzman ve kişisel hedeflere uygun bir spor programı hazırlayan deneyimli hocalarıyla kısa sürede marka olmayı başaran Gym Rank, disiplin ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturuyor. 

Yeni hedef: E-ticaret

İç mimarlık ve hizmet sektörünün dışında Ocak 2021’de e-ticaret sektörüne de atılım yapan Mahmut Çöloğlu, geniş ürün yelpazesi ve rakiplerinden ayrılan hizmet anlayışıyla sektöre hızlı bir giriş yaptı. Büyük bir yatırımla kısa sürede e-ticaretin rekabetçi dünyasında söz almayı hedeflediğin belirten Çöloğlu, hazırlıklarını sürdürdüğü “buldukca.com” ile hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışının da teminatını veriyor.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER