Ana SayfaGündemMedya Sponsoru Olduğumuz ve Birbirinden Önemli Konukların Yer Alacağı "Techno Z" Etkinliği...

Medya Sponsoru Olduğumuz ve Birbirinden Önemli Konukların Yer Alacağı “Techno Z” Etkinliği Başlıyor!

Teknorex olarak medya sponsorları arasında yer aldığımız, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sosyal Etkinlik ve Eğlence Topluluğu tarafından düzenlenen ve üç gün boyunca birbirinden önemli katılımcılarla düzenlenecek olan “Techno Z” etkinliği 25 Aralık Cuma günü başlıyor.

25 Aralık Cuma günü saat 20.00’da Antalya Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şadi Evren Şeker’in “Yapay Zeka’nın Mesleklerle Entegrasyonu” konulu konuşmasıyla başlayacak olan etkinlik, 20.30’da Piksel Akademi Kurucusu Emrah Kozan’ın “Tasarım Odaklı Düşünce” konulu konuşmasıyla devam edecek. Etkinlikte 26 Aralık Cumartesi günü saat 18.00’da Kolektif Akademi Kurucusu Atıl Samancıoğlu “Yazılım ve Siber Güvenlikte Kariyer” konulu konuşmasıyla, saat 19.30’da Siber Güvenlik Danışmanı Avşim Niksarlı “Büyük Veri ve Veri Güvenliği” konulu konuşmasıyla yer alacak. Etkinliğin son günü olan 27 Aralık Pazar günü saat 18.00’da Microsoft Türkiye Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Berna Yıldız’ın “Teknolojide Kadının Yeri” konulu konuşması ilk etkinlik olacak. Etkinlik saat 19.30’da Eğitmen Avcı Ufuk Yılmaz’ın “Kripto Para ve Mining” konulu konuşmasıyla devam edecekken, saat 21.00’da Yazılım Mühendisi Hakan Atasayar’ın “Veri Tabanı Programcılığı ve Mimarisi” konuşmasıyla son bulacak.

Katılım belgesi alma imkanının da olduğu etkinlik Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek. Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER