Ana SayfaMobilIOSMicrosoft Outlook'a 'Konuşmayı Yoksay' Özelliği Geliyor

Microsoft Outlook’a ‘Konuşmayı Yoksay’ Özelliği Geliyor

Apple iPhone ve iPad için Microsoft Outlook uygulamasına yeni ‘Konuşmayı Yoksay’ özelliği geliyor. Microsoft, iPhone ve iPad için Outlook uygulamasını 4.36 sürümüne getiren yeni bir versiyon kullanıma sunuyor.

Güncelleme, birçok kullanıcı için çok yararlı olacak yeni bir “Konuşmayı Yoksay” özelliğini de içeriyor. Peki nedir bu “Konuşmayı Yoksay” özelliği?

Herkesin yanıtla diyerek cevapladığı ve 5000 kişinin CC’ye dahil olduğu mail iletişiminde kaybolmanızı sağlayan şeye biz “Konuşma Özelliği” diyoruz. Yani bir maili yanıtladığınızda, program direkt olarak gelen mail ile birlikte yanıtladığınız maili birleştirip bir konuşmaymış gibi alt alta ekliyor.

Şimdi gelen özellikle birlikte konuşmaları yoksay diyerek her bir maili ayrı bir mail olarak değerlendirebilecek istediklerimizi silerek önemli olanları saklayabileceğiz.

Bir süredir Outlook uygulamasının diğer platformlarında kullanılabilir olan bu özellik, bugün iPhone ve iPad’e de geliyor.

Microsoft, Konuşmayı Yoksay özelliğinin dağıtımıyla ilgili şu şekilde açıklama yaptı:

iPhone ve iPad için Microsoft Outlook’un en son sürümünü şimdi App Store’dan indirebilirsiniz. Özellik hala tam olarak herkese açılmuş durumda değil. Bu yüzden ayarlar kısmında göremediyseniz ara ara kontrol etmeye devam edin.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER