Ana SayfaGoogleMoof Dijital 2022 Premier İş Ortağı Statüsü Kazandı

Moof Dijital 2022 Premier İş Ortağı Statüsü Kazandı

14 yıldan bu yana gelişen reklam teknolojilerini ve yeni reklam modellerini takip ederek hizmet verdiği markaların reklam performansını üst düzeye çıkaran MooF Dijital Reklam Ajansı, Google Partners programı kapsamında 2022 Premier İş Ortağı statüsü kazandı. Türkiye’deki en iyi yüzde 3’lük dilime girmeyi başaran MooF Dijital, yeni araç ve kaynaklarla markalarının dijital ortamda başarılarına ortak olmaya devam ediyor. 

Google, yeni Google Partners programı kapsamında, dünya genelinde en iyi performans gösteren dijital pazarlama iş ortaklarının başarısını Premier İş Ortağı statüsüyle ödüllendirdi. Google Partners programında, 2022 yılı için önemli değişikliklere imza atıldı. Bu değişiklikler arasında, Premier İş Ortağı olmanın önemini yeniden vurgulayan yeni ve iyileştirilmiş program şartlarının yanı sıra, Google Ads’de büyüme ve başarıyı destekleyen yeni Premier İş Ortağı avantajları yer alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan MooF Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Yasin Kaplan, “Kazandığımız bu önemli statü ile Google yönetimi ile daha fazla dirsek temasında olacağız. Markalarımıza sunduğumuz hizmetin Google desteği anlamında yüksek performans sağlayacağı düşünüyoruz.   Bir sonraki hedefimiz global Google etkinliklerinde yer alarak Google ödüllerine sahip olmayı planlıyoruz. Kazanacağımız bu başarılar ile aynı zamanda sektörümüz adına ülkemizi temsil edeceğiz” dedi.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER