Ana SayfaElektronikNanoleaf Şimdi Altıgen Panel Siparişi Alıyor

Nanoleaf Şimdi Altıgen Panel Siparişi Alıyor

Yayıncıların ve ofisini ışıklarla tasarlamak isteyenlerin vazgeçilmezi Nanoleaf şimdi de altıgen şekilli akıllı aydınlatma panelleri için sınırlı sauoda ön-sipariş alıyor.

Nanoleaf, üçgen ve kare şekilli aydınlatma paneli seçeneklerine yenisi olan altıgen şekilli aydınlatma panelleri üzerinde çalışıyor ve “Hexagons” (Altıgenler) şimdi sınırlı ön siparişe açıldı.

Nanoleaf Hexagons satış için açıldığında haberdar olmak için kaydolan müşterilere bu hafta ön sipariş verebilecekleri e-postalar gönderdi. Ön siparişler 15 Mayıs Cuma günü herkese açılacak ve Altıgenler Haziran ayı sonuna kadar satın alınabilecek.

Nanoleaf Altıgenleri, Nanoleaf’ın klasik şekilde ara bağlantı özelliğine sahip. Yani birbirine geçmeli sistem ana kablo dışında herhangi bir kablo vs gerektirmiyor.

Nanoleaf Canvas ve Aurora gibi, Altıgenler de az sayıda ışık veya birden fazla ışık paneli paketi kullanarak benzersiz desenler oluşturmak için birlikte kullanılabilir. Altıgen paneller, yapıştırıcı kullanılarak birbirine geçmeli şekilde bir desenle oluşturularak duvara sabitlenecek şekilde tasarlanmıştır.

Işıklar Nanoleaf uygulamasındaki “Sahneler” ile kontrol edilebilir ve bir “Ritim” seçeneği, ışıkların çalınan müziğe göre değişmesini sağlayabilir. Nanoleaf Canvas’ta olduğu gibi Altıgenler dokunma özelliğine sahip ve dokunulduğunda renkleri değiştirerek oyunlara ve diğer etkileşimlere izin veriyor.

Altıgenler hakkında daha fazla bilgi Nanoleaf web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Macrumors

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER