Ana SayfaOyunBilgisayar OyunuNetflix 83 Yıllık Abonelik Hediye Ediyor

Netflix 83 Yıllık Abonelik Hediye Ediyor

Netflix, kendi düzenleyeceği ‘Old Guard‘ isimli video oyunu yarışmasının galibine 83 yıllık abonelik vaat ediyor. En yüksek puanı alan kişi bu ödülün sahibi olacak.

Netflix

Netflix, The Old Guard hayranları için bir oyun turnuvası düzenliyor ve kazanan kişi hayatının geri kalanı için bir Netflix aboneliğine para ödemek zorunda kalmayacak. Lansmanı kutlamak ve Charlize Theron filmini tanıtmak için hazırlık yapan akış devi, 17-19 Temmuz tarihleri arasında orijinal bir The Old Guard video oyunu içeren bir oyun yarışmasına ev sahipliği yapacak. “Ölümsüz” bir abonelik kazanmak isteyenlerin bu etkinliğin sonunda herkesi yenmesi ve 1 numara olması gerekecek.

Aslında abonelik sonsuza kadar sürmeyecek. 1.000 ay veya 83 yıl boyunca medeniyet çökmediği sürece kazanan kişi buna sahip olacak. Netflix o zamana kadar kalırsa iyi 🙂

Yarışmacılar, mürettebatındaki en eski ölümsüz olan Theron‘un karakteri olan Scythia Andromache‘si olarak oynayacaklar. Ayrıca Andromache’nin tercih ettiği silahı kullanacaklar: Labrys adı verilen çift kanatlı bir balta.

Hikayeye sadık kalmak için, oyunda öldürülmesi bir oyuncuyu oyun dışında bırakmayacak. Ancak, onları yavaşlatacak ve en yüksek skoru elde etmeyi çok daha zorlaştıracak. Eski Muhafız oyunu bugün başlayacak olan resmi web sitesinden 08:00 Pasifik Saati / 11:00 Doğu Saati’nde oynanabilecek.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER