Ana Sayfa New York Otomobil Fuarı 2020 İptal Edildi

New York Otomobil Fuarı 2020 İptal Edildi

New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nın organizatörleri, bir zamanlar Ağustos ayında yapılması planlanan etkinliği düzenlemeyi planlıyorlardı. Ancak pandemi sürecinin bu yoğunlukta devam etmesi onların da planlarını sekteye uğrattı. Organizatörler Cuma günü bir açıklama yaparak, COVID-19 salgını nedeniyle fuarı 2020 yılı için resmi olarak iptal ettiklerini bildirdiler.

Bir sonraki fuar 2 Nisan ile 11 Nisan 2021 arasında gerçekleşecek ve basın günleri ise 31 Mart ve 1 Nisan olacak.

Büyük New York Otomobil Satıcıları Birliği tarafından düzenlenen New York Otomobil Fuarı’nın 10 Nisan’da New York’taki Jacob K. Javits Kongre Merkezi’nde başlaması planlanmıştı. Etkinlik, COVID-19’un Avrupa ve Kuzey Amerika’da görülmesinden sonra Ağustos ayı sonlarında yeniden planlandı.

Gösterinin geleneksel yeri olan Jacob K. Javits Kongre Merkezi, COVID-19 vakaları için bir sahra hastanesi olarak kullanılmaya başlandı. Kongre Merkezinde şu anda hasta yok. Ancak, organizatörlere göre hala aktif bir hastane olarak kurulmuş ve gelecek için bekleme modunda olması etkinliğin iptalini gerektiriyor.

Büyük New York Otomobil Satıcıları Birliği başkanı Mark Schienberg, otomobil üreticileri ve sergi ortaklarının bir gösteri yapmaları için “muazzam bir planlama” gerektiğini belirtti.

Schienberg, “Virüsün neden olduğu belirsizlik nedeniyle, 2020 Fuarına devam etmenin sağlıklı olmayacağını ve bunun yerine 2021’e daha da detaylı hazırlanmamız gerektiğini düşünüyoruz. Otomobil perakendecilerinin temsilcileri olarak, bu kriz geçtiğinde bu bölgede ve ülke genelinde yeni araçlara muazzam bir talep geleceğini biliyoruz. Gösterinin süreçte dolaşan tüketiciler için ne kadar önemli olduğunu da kesinlikle biliyoruz” dedi.

Kaynak: TechCrunch

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,904TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Schneider Electric’ten Türk Girişimcilere “Solar Impulse Efficient Solution” Sertifikasyon Programına Başvuru Çağrısı!

Schneider Electric, İnovasyon Zirvesi kapsamında, enerji verimliliği alanında yenilikçi ürün ve çözüm geliştiren, global pazarlara açılmayı ve girişim sermayelerine erişmeyi hedefleyen Türk...

Logitech’in Odaklanmayı ve Verimliliği Arttıran Sessiz Teknolojisine Kulak Verin!

Gürültüsüz bir ortamda çalışmak odaklanmayı sağlar ve verimliliği artırır. Logitech, evde, iş yerinde veya okulda daha sessiz bir çalışma ortamı için sessiz...

AppGallery Game Fest ile En Çok Oynanan Oyunlarda Kampanyalar Başladı

Huawei, küresel yıl sonu oyun festivali kampanyasını AppGallery'de başlatarak kullanıcıları bir dizi özel avantajla platformda oynamanın yeni yollarını keşfetmeye teşvik ediyor.

Siber Zorbalık ile İlgili Olarak Diğer STK’lara Meydan Okuyoruz!

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye Ofisi, 25 Kasım - 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen '16 Günlük Aktivizm - Kadınlara Yönelik Şiddete Son...

Bosch: Dünyanın Motosikletlere Yönelik, İlk Tam Entegre Bölünmüş Ekranı Yollarda

Sürücünün dikkatini dağıtmadan, hem araçla ilgili bilgileri hem de akıllı telefonlardan navigasyon gibi sürüş içeriğini gösteren 10.25 inç TFT bölünmüş ekran.Sürücülerin yüzde...