Ana SayfaDonanım & YazılımNirvana Yazılım ile İşletmenizin Sorunları Çözümsüz Kalmasın!

Nirvana Yazılım ile İşletmenizin Sorunları Çözümsüz Kalmasın!

20 yılı aşkın bir süredir Logo Yazılım başta olmak üzere, farklı Ticari ve Erp yazılımlarında vermiş olduğu hizmetlerden elde ettiği birikimi iş ortaklarıyla paylaşmak için hizmet veren Nirvana Yazılım, “Sorunlarınız Çözümsüz Kalmasın” ilkesi üzerinden hareket ederek sizi tanıyıp anlamak, sorunlarınızı tespit etmek, gerekli analizleri yaparak çözüm üretmek ve sizleri mutlu etmek için çalışıyor.

Logo Yazılım

  • Kaynaklarınızı tek noktadan uçtan uca ERP – Kurumsal Kaynak Planlama yazılımlarıyla yönetin!

Logo ERP çözümleri, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor. Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayan Logo ERP ile daha fazla verimlilik elde ediliyor. Operasyonel süreçleri otomatik hale getiren ERP iş yükünü de önemli ölçüde azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu kazandırıyor. Logo ERP çözümleriyle daha verimli iş süreçleri çalışan memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini artırıyor.

ERP Programı & ERP Sistemi & Kurumsal Kaynak Planlama | Logo Yazılım
  • İşletmenize dair tüm İK süreçlerini HRM – Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri ile yönetin!

İşletmenizin insan kaynaklarına dair tüm süreçlerini tek noktadan yürütmek Logo Yazılım ile mümkün! Performans yönetimi, işe alım gibi İK süreçleri ile bordrolama ve izin takibi, özlük yönetimi ve yan haklar gibi çalışanlara dair temel süreçlerin takibini Logo Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri ile kolayca sağlayabilirsiniz.

Hem insan kaynakları hem de bordrolama ve özlük yönetimine dair süreçleri, tüm çalışanlarınız adına tek İK yazılımı üzerinden sağlayarak iş süreçlerinizi dijitale taşıyabilirsiniz. Böylece zaman ve maliyet tasarrufunun yanında Logo çözümleri sayesinde iş gücünden de tasarruf sağlayabilirsiniz. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Bordro programları sayesinde insan kaynakları yönetim fonksiyonları üzerindeki etkinliğinizi ve tüm ihtiyaçlarınızı Logo ile karşılayabilirsiniz.

Logo insan kaynakları yönetim sistemi, işletmenizin ve insan kaynakları departmanının ihtiyaçlarına göre uyarlanabiliyor. Böylece işletmenize en uygun insan kaynakları yazılımı seçenekleri arasından size en uygun olan modülü tercih edebilmeniz mümkün hale geliyor. Bu modüler İK yazılım programları sayesinde Logo, dijital ve daha esnek bir yönetim imkanını da beraberinde sunuyor.

hrm-insan-kaynaklari-yonetimi arşivleri - Logo Yazılım Kurumsal İş  Yazılımları | 444 56 46
  • Muhasebe süreçlerinizi kolayca takip edin

Düzenli, sağlıklı ve hızlı bir şekilde muhasebe kayıtlarınızı tutun, vergi denetimleri sırasında doğabilecek olası problemlerin önüne geçin!

HRM - Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi | Logo Yazılım

Özel Yazılım Çözümleri

Gerek Logo Yazılım’a entegrasyon sağlanması , gerekse kullanılan yazılımlardan bağımsız olarak firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm iş süreçlerinde;

  • Analiz
  • Kodlama
  • Test
  • Canlıya Geçiş

süreçlerini başarı ile gerçekleştirerek sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için yanınızdayız.

İş Zekası Uygulamaları

İşletmenin operasyonları sırasında oluşan, fakat tek başlarına bir anlam ifade etmeyen veriler, İş Zekası Uygulamaları sayesinde anlamlı ve faydalı bilgilere dönüşüyor.

Kullandığınız programlardan bağımsız olarak ihtiyaç duyduğunuz veriye dayalı Karar Destek amaçlı tüm raporların hazırlanmasını bize bırakın.

Web Tasarım Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz kurumsal web siteniz için buradayız.

Yazılım Sistem Danışmanlığı

Nirvana Yazılım olarak biz, sadece kullandığınız yazılımın  eğitimini vermek için değil, aynı zamanda kullanmış olduğunuz yazılım ile kurumsal kimliğinizi eşleştirmek ve en verimli şekilde hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için buradayız.

Nirvana Yazılım Hakkında:

20 yılı aşkın bir süredir Logo Yazılım başta olmak üzere, farklı Ticari ve Erp yazılımlarında vermiş olduğumuz hizmetlerden elde ettiğimiz birikimimizi siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmak için Çayırova’da Nirvana Yazılım olarak hizmet vermekteyiz. Daha fazla bilgi için www.nirvanayazilim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER