Ana Sayfa Realme, Hindistan İçin Yeni Ürün Stratejisini Duyurdu, Daha Fazla Aıot, Yaşam Tarzı...
Array

Realme, Hindistan İçin Yeni Ürün Stratejisini Duyurdu, Daha Fazla Aıot, Yaşam Tarzı Ürünleri Getirecek

Realme, akıllı hoparlör pazarına girmeye ve Hindistan’da yeni akıllı saatler, üst düzey televizyonlar ve akıllı kulaklıklar piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şirketin Hindistan CEO’su Madhav Sheth , Realme hayran topluluğuna, şirketin çabalarını vurgulayan bir not gönderdi. “Realme’nin yeni ürün stratejisi” hakkındaki görüşlerini paylaşacağını belirten Sheth, Realme’nin uzun vadeli vizyonunun, yeni bir ürün stratejisine sahip oldukları her Hintli için daha şık ve daha akıllı bir yaşam tarzı sunmak olduğunu açıkladı.

GSMArena raporuna göre; akıllı telefon markası olan Realme’nin ana ürün portföyünün yakında değişmeyecek akıllı telefonlar olduğunu vurguladı.

Çekirdek aynı kaldığında, şirketin mevcut ve gelecekteki AIoT ürünlerini yönetmek için akıllı telefonları Realme Link uygulamasıyla eşleştirecekler.

Rapora göre SmartHub dört ürün kategorisi içeriyor. Bunlar arasında Akıllı TV, Akıllı Saat, Akıllı Kulaklıklar ve Akıllı Hoparlör bulunur. Sheth, şirketin akıllı saatler, ileri teknoloji TV’ler ve daha akıllı kulaklıklarla çok yakında akıllı bir hoparlör açacağını söyledi.

N’ye gelince, rapor Sheth’in şirketin araç şarj cihazları, akıllı kilitler vb.Dahil olmak üzere yeni AIoT ve yaşam tarzı ürünleri getirme taahhüdünü ifade ettiğini söyledi.

XDA Geliştiricileri , Sheth’in Realme’nin Hindistan’daki işgücünü güçlendirme ve Tier 4 ve Tier 5 kasabalarına erişimini genişletme planlarını vurguladığını bildirdi . Şirket ayrıca yıl sonunda yerel işgücü gücünü 10.000’e çıkarmayı ve kasabalara ulaşmak için 5.000’in üzerinde satış ekibi üyesini işe almayı planlıyor.

Rapora göre, şirket yakında ‘Hindistan’da Yap (Üret)’ girişiminin bir parçası olarak bazı AioT ürünlerini üretmeye başlayabilir.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,904TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

LG ProBeam İş Dünyasına Yenilik Getiriyor

5000 ANSI lümene sahip LG ProBeam Lazer 4K BU50NST ve Full HD BF50NST Projeksiyon cihazları , 8,3 megapiksel çözünürlüğü, webOS desteği, 12...

Lise Öğrencilerinden Dijital Tarım Çözümleri

Bayer, Genç Başarı Eğitim Vakfı iş birliği ile "Dijital Tarım Çözümleri"konulu E-Challenge etkinliği düzenledi.Geçtiğimiz yıl İnovasyon Kampı adıyla yürütülen proje, bu yıl...

TCL 10 Se Kutu Açılışı ve Ön İnceleme Videomuz Yayında!

TCL 10 Se'ti kutudan çıkardık, ön incelemesini yaptık!https://youtu.be/at096jiQwvM

İstanbulkart Sahiplerine Müjde: Multinet Up ve BELBİM AŞ. İş Birliği ile İstanbulkart Sahiplerine 30.000 Yeni Lezzet Noktası!

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri şirketi Belbim AŞ, önemli bir iş...

Startup Yatırımları 2 Milyar Dolara Ulaştı!

KPMG Türkiye tarafından hazırlanan Türkiye Startup Yatırımları raporu, oyun sektörünün yıl içinde yükselen başarısını gözler önüne serdi. Türkiye girişim ekosisteminde yaşanan gelişimi...