Ana SayfaRealme, Hindistan İçin Yeni Ürün Stratejisini Duyurdu, Daha Fazla Aıot, Yaşam Tarzı...
Array

Realme, Hindistan İçin Yeni Ürün Stratejisini Duyurdu, Daha Fazla Aıot, Yaşam Tarzı Ürünleri Getirecek

Realme, akıllı hoparlör pazarına girmeye ve Hindistan’da yeni akıllı saatler, üst düzey televizyonlar ve akıllı kulaklıklar piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şirketin Hindistan CEO’su Madhav Sheth , Realme hayran topluluğuna, şirketin çabalarını vurgulayan bir not gönderdi. “Realme’nin yeni ürün stratejisi” hakkındaki görüşlerini paylaşacağını belirten Sheth, Realme’nin uzun vadeli vizyonunun, yeni bir ürün stratejisine sahip oldukları her Hintli için daha şık ve daha akıllı bir yaşam tarzı sunmak olduğunu açıkladı.

GSMArena raporuna göre; akıllı telefon markası olan Realme’nin ana ürün portföyünün yakında değişmeyecek akıllı telefonlar olduğunu vurguladı.

Çekirdek aynı kaldığında, şirketin mevcut ve gelecekteki AIoT ürünlerini yönetmek için akıllı telefonları Realme Link uygulamasıyla eşleştirecekler.

Rapora göre SmartHub dört ürün kategorisi içeriyor. Bunlar arasında Akıllı TV, Akıllı Saat, Akıllı Kulaklıklar ve Akıllı Hoparlör bulunur. Sheth, şirketin akıllı saatler, ileri teknoloji TV’ler ve daha akıllı kulaklıklarla çok yakında akıllı bir hoparlör açacağını söyledi.

N’ye gelince, rapor Sheth’in şirketin araç şarj cihazları, akıllı kilitler vb.Dahil olmak üzere yeni AIoT ve yaşam tarzı ürünleri getirme taahhüdünü ifade ettiğini söyledi.

XDA Geliştiricileri , Sheth’in Realme’nin Hindistan’daki işgücünü güçlendirme ve Tier 4 ve Tier 5 kasabalarına erişimini genişletme planlarını vurguladığını bildirdi . Şirket ayrıca yıl sonunda yerel işgücü gücünü 10.000’e çıkarmayı ve kasabalara ulaşmak için 5.000’in üzerinde satış ekibi üyesini işe almayı planlıyor.

Rapora göre, şirket yakında ‘Hindistan’da Yap (Üret)’ girişiminin bir parçası olarak bazı AioT ürünlerini üretmeye başlayabilir.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER