Ana Sayfa Elektronik Realme TV, 25 Mayısta Tanıtılacak

Realme TV, 25 Mayısta Tanıtılacak

Daha önce haberini yapmış olduğumuz şirketin ilk akıllı televizyonu Realme TV, 25 Mayıs’ta tanıtılacak.

OPPO’dan bir alt marka olarak başlayan Realme, artık tamamen bağımsız bir marka haline geldi. Şirket şimdi ürün portföyünü akıllı telefonların ötesine taşıyor ve “Tech Lifestyle” markası olmak için giderek bünyesine daha fazla kategori ekliyor.

Şirket, Mobile World Congress 2020 için markanın ilk akıllı TV’si olan Realme TV’nin lansmanını yapmayı planlıyordu. Ancak, COVID-19 nedeniyle MWC 2020 iptal edildiğinden dolayı, daha fazla güncelleme yapmamıştı.

Realme resmi olarak Realme TV’nin 25 Mayıs’ta yayınlanacağını bugün bir tweet aracılığıyla doğruladı. Şirket, 25 Mayıs’ta Çin’de sekiz yeni ürün piyasaya süreceği bir lansman etkinliğine ev sahipliği yapıyor ve bu akıllı TV’nin de artık kesin olarak tanıtılacağını öğrenmiş olduk.

Lansman tarihi artık bilinmekle birlikte, Realme’nin ilk televizyonunun lansmanının sadece Çin pazarı için mi yoksa küresel olarak mı piyasaya sunulacağını da orada öğreneceğiz. Şirketin paylaştığı görsel ve ifadelere bakıldığında, lansman küresel pazara yönelik olacak gibi görünüyor.

Realme akıllı TV ile diğer rakipleriyle yarışmak istiyor. Bildiğiniz gibi yakın geçmişte, Huawei, Honor ve OnePlus akıllı televizyonlarının tanıtımlarını veya duyurularını yapmışlardı.

Realme Akıllı TV’nin Hindistan sevkiyatları da iddialara göre başlamış durumda.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,904TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Schneider Electric’ten Türk Girişimcilere “Solar Impulse Efficient Solution” Sertifikasyon Programına Başvuru Çağrısı!

Schneider Electric, İnovasyon Zirvesi kapsamında, enerji verimliliği alanında yenilikçi ürün ve çözüm geliştiren, global pazarlara açılmayı ve girişim sermayelerine erişmeyi hedefleyen Türk...

Logitech’in Odaklanmayı ve Verimliliği Arttıran Sessiz Teknolojisine Kulak Verin!

Gürültüsüz bir ortamda çalışmak odaklanmayı sağlar ve verimliliği artırır. Logitech, evde, iş yerinde veya okulda daha sessiz bir çalışma ortamı için sessiz...

AppGallery Game Fest ile En Çok Oynanan Oyunlarda Kampanyalar Başladı

Huawei, küresel yıl sonu oyun festivali kampanyasını AppGallery'de başlatarak kullanıcıları bir dizi özel avantajla platformda oynamanın yeni yollarını keşfetmeye teşvik ediyor.

Siber Zorbalık ile İlgili Olarak Diğer STK’lara Meydan Okuyoruz!

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye Ofisi, 25 Kasım - 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen '16 Günlük Aktivizm - Kadınlara Yönelik Şiddete Son...

Bosch: Dünyanın Motosikletlere Yönelik, İlk Tam Entegre Bölünmüş Ekranı Yollarda

Sürücünün dikkatini dağıtmadan, hem araçla ilgili bilgileri hem de akıllı telefonlardan navigasyon gibi sürüş içeriğini gösteren 10.25 inç TFT bölünmüş ekran.Sürücülerin yüzde...