Ana SayfaİnternetŞanlı Ramazan Etkinliğinde 5 Büyük Influencer Heyecana Ortak Olacak

Şanlı Ramazan Etkinliğinde 5 Büyük Influencer Heyecana Ortak Olacak

Garena Free Fire’ın Ramazan etkinliği olan Şanlı Ramazan’da Enes Batur, Cemre Solmaz, Mesut Can Tomay, Meryem Can ve Kürşat Juan gibi ünlü infleuncerlar heyecana ortak olacak. 

2019’da ve 2020’de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu olan Free Fire, Ramazan ayında da etkinlikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’nin önde gelen influencerlarının iş birliği ile gerçekleştirilecek etkinlik oldukça heyecanlı anlara sahne olacak. 

Şanlı Ramazan etkinliğinde 1 numaralı takımda Enes Batur, 2 numaralı takımda Cemre Solmaz, 3 numaralı takımda Mesut Can Tomay, 4 numaralı takımda Meryem Can, 5 numaralı takımda ise Kürşat Juan yer alıyor. 

Kahramanlar, 19 Nisan’da başlayacak ve 2 Mayıs’ta tamamlanacak olan Garena Free Fire Şanlı Ramazan etkinliğinde görevlerini yerine getirerek puanları toplayacak, takımında oldukları influencerlar ile savaşarak birbirinden özel ödülleri kazanmaya hak kazanacak. Bireysel hedeflerini yerine getiren Kahramanlar ise kişisel ödülün sahibi olacak. 

Kahramanlar Ramazan boyunca aktif olacak etkinlikte iftar öncesi ve özellikle sonrası seçtikleri influencerın takımında olarak Ramazan ayını daha heyecanlı kılabilir, birbirinden özel ödüllere sahip olabilir. 2 Mayıs’ta bitecek etkinliğin ödülleri aynı zamanda eşsiz oyun içi bayram hediyesi niteliğinde. Peki sen hazır mısın? 

Free Fire Türkiye’nin Ramazan ayına özel içerikleri ve etkinlikleri devam edecek.

Ödüller:

  • Takım ödülü: Pers Kahramanı Paketi
  • Bireysel hedef ödülü: SVD- The Falconer (Kalıcı)
  • Her takımda TOP 1000 Kahraman: Aşağıdaki kalıcı silahlardan birini seçme hakkı
    1. USP- The Falconer
    2. M82b- The Falconer
    3. Thompson- The Falconer

Free Fire, özellikle mobil oyuncuların çıkarları göz önünde bulundurularak oluşturulan heyecan verici bir battle royale oyunudur. Garena tarafından dünya çapında geliştirilen ve yayınlanan Free Fire, 2020’de 100 milyondan fazla günlük aktif kullanıcısıyla rekor seviyesine ulaştı. Youtube’daki Free Fire içerikleri de 72 milyar görüntüleme ile yılın en çok izlenen 3. oyunu oldu.

Free Fire’ı iOS AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;

● Facebook: Garena Free Fire

● YouTube: Garena Free Fire Türkiye

● Nimo TV: Free Fire TR

Discord Sunucusu: https://discord.gg/vSxYSQJCK7

Garena Hakkında 

Garena, dünyada önde gelen küresel bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Free Fire’ın kendi geliştirdiği mobil battle royale oyunu, App Annie’ye göre 2019 ve 2020’de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu oldu.

Garena, oyuncuların ne istediğini biliyor ve tutkulu oyuncular tarafından oynanıyor.

Arena of Valor, Call of Duty: Mobile ve League of Legends gibi küresel ortaklardan seçkin oyunları dünya çapında seçili pazarlarda özel olarak lisanslandırıyor ve yayınlıyor. Garena, oyunları aracılığıyla sosyalleşme ve eğlence deneyimi sunarak topluluklarının etkileşim halinde olmasına katkıda bulunuyor.

Garena aynı zamanda önde gelen bir e-spor organizatörü olarak dünyanın en büyük e-spor etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Garena, küresel bir tüketici internet şirketi olan Sea Limited’ın (NYSE: SE) da bir parçasıdır. Garena’ya ek olarak Sea’nin diğer temel faaliyetleri arasında e-ticaret kolu, Shopee ve dijital finans hizmetleri kolu SeaMoney bulunmaktadır. Sea’nin misyonu ise tüketicilerin ve küçük işletmelerin yaşamlarını teknolojiyle iyileştirmek olarak tanımlanıyor.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER