Ana SayfaDonanım & YazılımSAP Türkiye Kalite Ödülü ''Borusan İnsan Dijital Dönüşüm'' Projesinin Oldu

SAP Türkiye Kalite Ödülü ”Borusan İnsan Dijital Dönüşüm” Projesinin Oldu

Borusan Holding, iş ve teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen SAP Türkiye Kalite Ödülleri’nde, “Borusan İnsan Dijital Dönüşüm” projesi ile İş Dönüşümü kategorisinde Gümüş Ödül aldı.

Tüm İnsan Kaynakları süreçlerinde çalışan deneyimini odağına alan ve dijitalleşmenin gücüyle süreçlerinin etkinliğini artıran Borusan Holding, iş ve teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden SAP Türkiye Kalite Ödülleri’nde, “Borusan İnsan Dijital Dönüşüm” projesi ile İş Dönüşümü kategorisinde Gümüş Ödülün sahibi oldu.

Borusan Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Nursel Ölmez Ateş konuyla ilgili olarak; “2018 yılında tüm çalışma arkadaşlarımız ve şirket üst yönetim ekiplerimizin katılımı ile 3 yıllık grup insan kaynakları stratejilerimizi belirlerken, dijitalleşmeyi önemli bir odak alanı olarak ortaya koymuştuk. Dijitalleşme değer önermemizde de belirttiğimiz şekilde, tüm çalışanlarımızla yakın ve değer yaratan ilişkiler kurmamızı kolaylaştıracak; kullanıcı dostu, ulaşılabilir ve yenilikçi uygulamaları geliştirmeye ve dijitalleşmenin gücüyle süreçlerimizin etkinliğini artırmaya bundan sonra da devam edeceğiz.

SAP Türkiye Kalite Ödülleri’nde yer almış olmamızın bizim için anlamı oldukça önemli. Türkiye’de ilk kez bir Holding şirketleri yapılanmasında, çok modüllü, bulut tabanlı altyapı geçişini tamamlamış olduk. İlkleri yaşamak bu projeyi bizim için çok daha anlamlı kıldı. Çalışan deneyimini odağa aldığımız ve operasyonel işlemlerin tamamını dijitalleştirerek İnsan Kaynakları ekiplerine stratejik anlamda güç kattığımız bu proje yakın zamandaki en önemli başarılarımızdan biri oldu.       

Borusan İnsan Dijital Dönüşüm projesiyle attığımız bu güçlü adımın, böyle önemli bir platformda ödüle layık görülmesinin gurur ve mutluluğunu bizlere yaşatan tüm Borusan İnsan ekibini tebrik ediyor; bu sürecin başarıya ulaşması için sahiplik gösteren yönetim ekiplerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER