Ana SayfaAppleSiri, Bir Sonraki Apple Etkinliğinin 20 Nisan'da Yapılacağını Açıkladı

Siri, Bir Sonraki Apple Etkinliğinin 20 Nisan’da Yapılacağını Açıkladı

Apple geçtiğimiz günlerde merakla beklenen WWDC 2021 etkinliğinin 7 Haziran – 11 Haziran tarihleri ​​arasında düzenleneceğini duyurdu. Ancak Apple’ın dijital ses asistanı Siri şimdi Cupertino devinin geliştirici konferansı öncesinde başka bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. 20 Nisan’da yapılması planlanan bu özel etkinlik, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesine odaklanacak.

20 Nisan için Apple Donanım Etkinliği Seti

İlk olarak Macrumors tarafından tespit edilen Apple’ın sesli asistanının bir sonraki Apple etkinliğinin tarihini ve yerini açıkladığı bildirildi.

Siri’ye etkinliğin saat ve tarihini sorarsanız, size şu ifadeyle yanıt verir: “Özel etkinlik 20 Nisan Salı günü Cupertino, CA’daki Apple Park’ta. Tüm ayrıntıları Apple.com’da bulabilirsiniz.” İfadenin ardından Siri, Apple.com’a bir bağlantı da sağlar.

Beebom ekibinden Anmol, iPhone X’indeki Siri’den yukarıdaki yanıtı almayı başardı. Hemen aşağıdaki ekran görüntüsüne göz atabilirsiniz.

Siri, 20 Nisan'da yapılacak bir sonraki Apple etkinliğini açıkladı

Ancak Siri, Türkiye’deki tarihi açıklamadığı için yanıt konuma veya bölgeye bağlı gibi görünüyor. Cihazımda denedim ancak Siri’nin yukarıdaki yanıtı vermesini sağlayamadım. Aygıtımda, Siri yalnızca “Apple etkinlikleriyle ilgili tüm ayrıntıları Apple.com’dan alabilirsiniz.” diyor ve resmi Apple web sitesine bir bağlantı sağlıyor. Raporlara göre, Siri’nin bir sonraki Apple etkinliğinin çekirdeklerini yalnızca bir ABD Apple Kimliğine bağlı bir cihazda dökmesini sağlayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER