Ana Sayfa Sony Sony WH-1000XM4 Çıkış Tarihi ve Hakkındaki Sızıntılar

Sony WH-1000XM4 Çıkış Tarihi ve Hakkındaki Sızıntılar

Gürültülü komşularınız varsa veya arka planda ses kayması olmadan müzik dinlemek isterseniz, aradığınız Sony WH-1000XM4 ihtiyacınız olan şey, gürültü önleyici kulak üstü kulaklıklar olabilir. Resmi olarak açıklanmamış olsa da sızıntılar Sony WH-1000XM4 kulaklıklarının gelmekte olduğunu belirtiyor.

Sony WH-1000XM4 Özellikleri

Sony WH-1000XM4, Sony WH-1000XM3 kulaklıklarla aynı 40 mm sürücülerle gelecek şekilde tasarlandı ve kulak yastıkları da, daha iyi fiziksel gürültü yalıtımı sağlamak için özel olarak tasarlandı.
Amazon Alexa, Apple’ın Siri ve Google Asistan‘ın yanı sıra sol kulaklıktaki programlanabilir bir düğmeye basarak sanal asistanı çağırma yeteneği bekleniyor.
Sony WH-1000XM4’te öncekilere göre muhtemelen en büyük değişikliği iç kısmında göreceğiz . Sony’nin WH-1000XM3’ün ara sıra izin verebileceği bazı yüksek frekansları nasıl keseceğini anlamasıyla birlikte aktif gürültü iptali özelliğinin daha da geliştirileceğini umuyoruz.

Sony WH-1000XM4 Çıkış Tarihi

Sony WH-1000XM4 için kesin bir çıkış tarihi henüz yok. Aslında, şimdiye kadar sahip olduğumuz tek şey, yeni kulaklıkların piyasaya sürülmesinin oldukça yakın olduğunu gösteren bir FCC dosyası.
Sony WH-1000XM3 Ağustos 2018’de geldi, bu nedenle Sony WH-1000XM4’ün bu yıl kabaca aynı zamanda gelmesi mümkün. Bununla birlikte, COVID-19‘un diğer birçok ürün lansmanını geciktirdiği göz önüne alındığında, Sony’nin kulaklıklarının da zmanlama olarak geri alınması bizi şaşırtmaz.

Sony WH-1000XM4 Fiyat

Sony WH-1000XM4 muhtemelen Sony WH-1000XM3’ün yerini alacak ve bu da öncekiyle yaklaşık aynı lansman fiyatına sahip olacağı anlamına geliyor. WH-1000XM3, 349 dolarlık bir fiyata sahipti.

Sony WH-1000XM4 Sızıntıları ve Haberler

FFC’nin verileri, Sony WH-1000XM4’ün Qualcomm’un aptX ve aptX HD kodeklerini desteklediğini ortaya koydu. Bunun yerine, kulaklıklar AAC, SBC ve LDAC kodeklerini destekleyecek, ikincisi Sony’nin Bluetooth bağlantıları üzerinden yüksek kaliteli akış sağlayan tescilli ses kodlama teknolojisidir. Bu değişikliğin sebebi Sony’nin MediaTek yonga setleri için Qualcomm yongalarını değiştirmesidir.
Ayrıca, FCC, Walkman Blog’un kaydettiği Sony WH-1000XM4’ün sökülmesinin fotoğraflarını içeriyordu, bu da yaklaşan kulaklıkların öncekilere çok benzeyeceğini gösteriyor. Bu nedenle Sony WH-1000XM4, daha çok Sony WH-1000XM3 kulaklıklara kıyasla yinelenen bir yükseltme gibi görünüyor.

Sony WH-1000XM4 Tasarımı

Şimdiye kadar duyduğumuz sızıntılara göre, Sony WH-1000XM4 kulaklıklar öncekilere çok benzeyecek; hatta öyle ki, iki modeli bir bakışta birbirinden ayıramayabilirsiniz.
Sony WH-1000XM3’ün tasarımı ile yapılan tek rezervasyon, öncekilerden daha az premium bir hisse sahip olmalarıydı. Sony WH-1000XM2’nin daha sağlam hissi olmayan metal yerine bantta daha fazla plastik kullanıldı. Ancak plastik malzemelerin kullanılması Sony WH-1000XM3’ün daha hafif ve daha rahat giyilmesini sağlıyor, yani bir dezavantaj olarak düşünemeyiz bunu.

Sony WH-1000XM4 Pil Ömrü

Kablosuz gürültü önleyici kulaklıkların, kısa süre içinde pilinin bitmesi hiç iyi olmaz. Ancak Walmart sızıntısına göre, Sony WH-1000XM4’ün tek bir şarjla 30 saate kadar dayanması bekleniyor. Pilin şarjı azalmaya başladığında, 10 dakikalık bir şarjla beş saatlik pil ömrü elde edilebilir.

BENZER HABERLER

[rev_slider alias=”newspaper-politics”]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,926TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Cep Telefonlarını POS Cihazına Çeviren Teknoloji

Şekerbank, cep telefonları ile uzaktan ve temassız ödeme alınmasını sağlayan teknoloji ürünü CEPOS'u esnaf ve işletmelerin hizmetine sundu. Banka ve kredi kartıyla...

Yeni İhracat İn, Eski İhracat Out

Son dönemde dijital dünyaya yönelik girişimleriyle dikkat çeken Digital Exchange’in yeni markası ihracat.in, veri madenciliği, yapay zeka, e-pazaryeri yönetimi özellikleriyle Türkiye’den dünyaya açılmak...

The Midnight Sky Fragmanı Huzurlarınızda

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen The Midnight Sky, Kuzey Kutbu'nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine'nin hikayesini konu alıyor. George Clooney'nin canlandıracağı...

Dijital Performans Platformu Musixen’den Yeni Özellikler

Dijital performans platformu ve müzisyen/mekan pazaryeri Musixen yeni özellikleriyle hem sanatçılara hem de kullanıcılara heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Sanatçılar artık performansları...

LoL Dünya Şampiyonası İçin Dünyanın En Gelişmiş Sahnesini Kuruluyor

Riot Games, dünyadaki tüm espor tutkunlarının büyük heyecanla beklediği 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Finali için yepyeni bir deneyimin kapılarını aralıyor. League...