Ana SayfaGündemSosyal Sorumluluk Projelerine Destek Olan Yerli Kripto Para Borsası Paribu, AHBAP Platformu'na...

Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek Olan Yerli Kripto Para Borsası Paribu, AHBAP Platformu’na da Desteğine Devam Ediyor!

Yerli kripto para borsası Paribu sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen sosyal sorumluluk platformlarına katkı sunan Paribu; şimdi de global bir hedef doğrultusunda uluslararası alanda da yardım faaliyetlerine de katkı sunmaya çalışıyor. Paribu, 2018’den bu yana AHBAP Platformu’nun 12 kampanyasına destek verdiklerini belirterek, desteği sürdüreceklerini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Paribu, Paribulog blog sayfasında bir açıklama yayınladı. Paribu, açıklamada yarını şekillendirmek için sorumluluk almaları gerektiğini belirterek sosyal sorumluluk projelerini desteklemeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Paribu, yoksullukla mücadele konusunda somut adımlar atarak; bu anlamda en güvenilir derneklerden biri olan AHBAP Platformu ile bir dayanışma örneği sergilediklerini ve 2018’den bu yana derneğe düzenli bağışta bulunduklarını belirtti. Ayrıca borsa, platformun 12 kampanyası ile ameliyat, tedavi, barınma, cenaze, protez ve pandemi döneminde temel ihtiyaçlar konusunda ihtiyaç sahibi kişilere yardımlarını ulaştırdı.

Paribu, aynı zamanda Afrika’da da sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Dezavantajlı bölgelerde bugüne dek yaklaşık 450 bin kişinin yararlandığı projeleri ile bilinen Sen De Gel Derneği aracılığıyla, Afrika ülkesi Gambia’da dört su kuyusu açtırdıklarını duyurdu.

Paribu, yaptığı açıklamayı şu şekilde tamamladı: “Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Paribu’nun kurum değerlerini aksiyona dönüştürecek projeleri desteklemeye devam edeceğiz. Manifestomuzda da belirttiğimiz gibi; geleceği beklemiyor, onu inşa edenlerden olmayı seçiyoruz. Çünkü yarını şekillendirmek için bugünden sorumluluk almamız gerektiğini biliyoruz. Yarının dünyası bu.”

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER