Ana SayfaMobilUygulamaSpotify Grup Oturumu Özelliği Geldi, Nasıl Kullanılır?

Spotify Grup Oturumu Özelliği Geldi, Nasıl Kullanılır?

Spotify, aynı alandaki iki veya daha fazla Premium kullanıcısının çalma listesi üzerindeki kontrolü paylaşmasına olanak tanıyan yeni bir Grup Oturumu özelliğini sunuyor. Grup Oturumu katılımcıları, gerçek zamanlı olarak oynatılan müzikleri görebilir ve grup için oynatma listesine katkıda bulunabilir.Şirket, özelliğin karantina arkadaşları ve aileler arasında kullanılabileceğini belirtiyor. Toplantı sahibi; uygulamalarından, oynatma denetimini paylaşmak istedikleri kişilerle taranabilir bir Spotify Kodu paylaşarak oturuma misafir ekleyebilecek.

Spotify’da oturumdaki kullanıcı sayısında herhangi bir sınırlandırma gözükmüyor.

Spotify’ın ücretli kullanıcıları için, premiumu daha çekici hale getirmek amacıyla şarkıları çalma listelerinden gizlemelerine izin verme gibi ek özellikler getirdi. Geçmişte, Premium üyelere ücretsiz Hulu ve Google Home Mini sunuyordu.

Uygulamada Grup Oturumu’nun beta sürümüne başladığını, yani hala test edilip geliştirildiğini bildiriyor. Aynı Spotify Premium Ailesi hesabını paylaşan kullanıcılar da dahil olmak üzere Premium hesap sahipleri tarafından kullanılabilecek. Özellik şu anda 100 kullanıcıya kadar destekleyebiliyor, ancak aynı fiziksel alanda olmaları gerekir.

Spotify’ın bugün yayınlanan sürümünde bulunan özelliğin ilk versiyonu. Kullanıcı geri bildirimleriyle daha fazla şey öğrendikçe zaman içinde gelişeceğini düşünüyoruz. Gelecekte özellik sadece aynı alanı paylaşan insanların ötesine bile genişleyebilir.

Grup Oturumu özelliği bugün kullanıma sunuldu ve kısım kısım dağıtılıyor. Bu yüzden henüz uygulamanızda göremediyseniz endişe etmeyin. Özellik, dünya çapındaki tüm Premium kullanıcılar tarafından yakın zamanda kullanılabilir hale getirilecek.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER