Ana Sayfa Oyun “Teamfight Tactics Set 4 - Yollar” Güncellemesi Geliyor

“Teamfight Tactics Set 4 – Yollar” Güncellemesi Geliyor

Riot Games’in sevilen oyunu Teamfight Tactics (TFT), beraberinde büyük değişiklikler getirecek “TFT Set 4 – Yollar” güncellemesiyle oyuncularla buluşacak. Zafere giden yolda pek çok yeniliğin keşfedileceği TFT güncellemesi, 15 Eylültarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. 

Otomatik savaş türündeki moduyla derin bir oyun deneyimi sunan Teamfight Tactics’e, oyunculara yepyeni deneyimler sunacak TFT Set 4 güncellemesi geliyor. 

Yollar Mekaniği – Seçilmiş: 

Yollar’da galibiyete giden ana yollardan birisi takımınız için doğru “Seçilmiş” şampiyonu bulmaktan geçiyor. Sistemin şu şekilde çalışması planlanıyor: 

Oyuncuların karşısında belirli aralıklarla Seçilmiş bir şampiyon çıkacak. Bu şampiyonlar halihazırda 2 yıldız seviyesinde bulunuyor ve normal 1 yıldızlı hallerinin üç katı bedelle alınabiliyorlar. Ayrıca biraz fazla güce de sahipler:

Özelliklerinden biri (köken veya sınıf) “seçilmiş” olur ve o özellik kompozisyonda iki kere sayılır!

Aynı zamanda +200 Can ve ek olarak 500 Can, %35 Yetenek Gücü, 50 SG veya %25 daha az mana bedeli arasından bir nitelik ilavesi daha kazanırlar. (Sayılar ileride değişebilir.)

Oyuncuların her oyunda istedikleri seçilmiş şampiyonu bulmaları pek mümkün olmayacak. Belirli bir şampiyonu bulmak ise zaten zor. İstediğiniz seçilmiş özelliğe sahip şampiyonu bulmaksa neredeyse imkânsız olacak. Oyuncuların bunun yerine seçeneklerini dikkatlice değerlendirerek ellerindekiyle en iyi takımı kurmanın yollarını bulmaları gerekecek. Birkaç yeni takım kompozisyonu şu şekilde: 

Cengaver

Yeni seti oynamaya başladığınızda cengâver sinerjisi size iyi bir başlangıç noktası sunacak. Cengâverler çatışmalarda rakiplerine üstünlük sağladıkça güçlenir. Cengâverler, ilaveleri etkinleştirildiğinde kazandıkları ve sinerji o anda etkinleştirilmemiş olsa bile daha önce galip geldikleri her çatışma için can ve yetenek gücü elde eder. Bu ilave 5 defaya kadar birikir. Yani şampiyonları ne kadar uzun süre kullanırsanız o kadar güçlü olurlar.

Ay Işığı

Ay ışığı, Yollar setindeki en özgün özelliklerden biri. Ay ışığı 3 parçalık bir özellik ve ona sahip olan tüm şampiyonlar 1 veya 2 Altınlık. Yani bu özelliği oyunun erken safhalarında kolaylıkla etkinleştirebiliyorsunuz. Özellik etkinleştirildiğinde, en düşük yıldızlı şampiyonun yıldız seviyesi bir artıyor. Ay ışığı özelliğiyle bambaşka bir seviyeye ulaşmak mümkün. TFT’nin ilk 4 yıldızlı şampiyonlarıyla tanışacağız. Bu son derece güçlü şampiyonlar farklı ve eğlenceli taşıyıcı seçeneklerinin de önünü açıyor.

Çağrıcı

Yollar’daki bir diğer büyük kökense çağrıcı. Oyunda 8 çağrıcı şampiyon bulunuyor ve bu, diğer tüm özelliklerin sahip olduğundan daha fazla. İlginç olansa bu özelliğin çağrıcı şampiyonların kendilerine herhangi bir etki sağlamıyor olması. Bunun yerine çağrıcılar güçlerini kullanarak takımlarına Galio’yu çağırabiliyor. Tahtada ne kadar fazla çağrıcı varsa Galio da o kadar güçlü oluyor.

Bunlar, TFT: Yollar’da oyuncuları bekleyen şeylerin sadece çok ufak bir kısmı. TFT Set 4 güncellemesiyle ilgili tüm detaylar için teamfighttactics.leagueoflegends.com/tr-tr/ adresini ziyaret edebilir ve Teamfight Tactics sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,945TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Türk Savunma Sanayisinin Güney Asya Seferi

Türk savunma sanayisinin dünya pazarlarında daha etkin yer alması ve yeni fırsatlara ulaşması için düzenlenen Defence Port Turkey Fuarı, bu yıl 6'ncı...

500 Milyar Euroluk Küresel Demiryolu Oyuncuları Eskişehir’e Geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteği ile Modern Fuarcılık tarafından düzenlenen Rail Industry Show Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, 02-04 Aralık 2020...

IoT Cihazlar Siber Saldırı Riskini Yüzde 300 Artırıyor

Şirketlerin verimliliğini artıran IoT cihazlar, buna karşın siber saldırı riskini de yüzde 300 artırıyor. Ağ tehditlerinden ve yönetilmeyen cihazlardan kaynaklı risklerden korunmak...

IFA 2020’de Tanıtılan HONOR Watch GS Pro, ES ve MagicBook Pro’ya Toplam 13 Ödül

IFA 2020 kapsamında yeni akıllı saat, dizüstü bilgisayar ve ekosistem ürünlerini tanıtan HONOR, başta HONOR Watch GS Pro ve HONOR MagicBook Pro...

Türkiye Kripto Para Kullanımında Orta Doğu Lideri!

Kripto para analiz firması Chainalysis’in yayımladığı yeni rapor, Türkiye’de komşu ülkelere kıyasla dijital varlıkların benimsenme oranının çok daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor....