Ana SayfaDonanım & YazılımTelegram, Kullanıcı Sayısını Arttırmak İçin Yeni Özellikler Sunuyor

Telegram, Kullanıcı Sayısını Arttırmak İçin Yeni Özellikler Sunuyor

Telegram, WhatsApp‘ın yeni gizlilik politikasını takiben yeni kullanıcılarda büyük bir artış gördü.

Telegram, kullanıcılarının hizmeti kullanmasını daha kolay hale getirmek için özelliklerini sürekli olarak güncelliyor. Mesajlaşma uygulamasında yapılan yeni bir güncellemeye göre, kullanıcılar artık diğer kullanıcıların topluluğunuza veya kanalınıza anında erişmesine izin vermek için bağlantılar kullanabilir.

Şirket ayrıca, kullanıcıların herhangi bir zamanda oluşturdukları mesajları, sohbetleri, arama geçmişini veya grupları kaldırmalarına olanak tanıyan yeni bir güncelleme yayınladı. Silinen nesneler, tüm katılımcılar için iz bırakmadan tamamen kaybolur.

Kullanıcılar, mesaj göndermeden önce 24 saatlik veya 7 günlük bir zamanlayıcı ayarlayabilecek ve bu sürenin sonunda bu mesajlar, birebir görüşmelerdeki, gruplardaki ve ağlardaki kullanıcılar için otomatik olarak kaldırılacaktır. Gruplarda ve kanallarda bu işlevi yalnızca yöneticiler etkinleştirebilir.

Daha önce, bu işlev yalnızca gizli sohbetler için mevcuttu. Telegram, yayın grupları, süresi dolan davet bağlantıları, katılma davetleri, taranabilir QR kodları, Android ve iOS için ana ekran widget’ları ve daha fazlasını web’e ekliyor.

Kaynak: PhoneWorld

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER