Ana Sayfa The Last of Us Part II'nin 24 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu Geldi

The Last of Us Part II’nin 24 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu Geldi

Sony ve Naughty Dog, bugün bir “State of Play” videosunda merakla beklenen The Last of Us Part II için yaklaşık 24 dakikalık yeni görüntüler yayınladı.

Last of Us Part II, ilk oyunla birçok benzerlik paylaşıyor gibi görünüyor. Evet hala insanlardan veya zombi benzeri Enfekte yaratıklardan saklanmak için kapağın arkasında sürünerek çok zaman harcayacağız. Ancak bugünün videosu, bir uçurumdan geçmek için bir ipte sallanmak, su dolu bir alanda bir tekne kullanmak ve mesleki (crafting) bazı iyileştirmeler (silahlarınızdaki görsel yükseltmeler dahil) gibi bazı yeni özellikler gösterdi. Videoda Ellie’nin yüzmesini de görebiliyoruz ki karakterin ilk oyunda nasıl yapılacağını bilmediği (ve aktif olarak korktuğu) bir şey.

Video ayrıca The Last of Us Part II’nin hikayesine ve oyunu oynarken nereye gideceğimize de ışık tutuyor. The Last of Us Part II, 19 yaşına gelmiş bir Ellie’nin yıllar sonraki durumunu canlandırıyor ve oyun boyunca yeni yerler keşfediyoruz.

Enfekteler her zamanki gibi korkutucu görünüyor ve The Last of Us Part II’de yeni yaratık türlerine dikkat etmeniz gerekecek. Bunlardan biri, yakındaki bir spor bulutunu uyandırdığınızda yakabileceğiniz, sizi yakalayabilen yakıcı, çıbanlarla kaplı bir yaratık.

Last of Us Part II, sonsuz gecikmelerden sonra nihayet 19 Haziran’da PlayStation 4’te çıkacak. Şimdi sizi video ile baş başa bırakıyoruz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
1,904TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER

Schneider Electric’ten Türk Girişimcilere “Solar Impulse Efficient Solution” Sertifikasyon Programına Başvuru Çağrısı!

Schneider Electric, İnovasyon Zirvesi kapsamında, enerji verimliliği alanında yenilikçi ürün ve çözüm geliştiren, global pazarlara açılmayı ve girişim sermayelerine erişmeyi hedefleyen Türk...

Logitech’in Odaklanmayı ve Verimliliği Arttıran Sessiz Teknolojisine Kulak Verin!

Gürültüsüz bir ortamda çalışmak odaklanmayı sağlar ve verimliliği artırır. Logitech, evde, iş yerinde veya okulda daha sessiz bir çalışma ortamı için sessiz...

AppGallery Game Fest ile En Çok Oynanan Oyunlarda Kampanyalar Başladı

Huawei, küresel yıl sonu oyun festivali kampanyasını AppGallery'de başlatarak kullanıcıları bir dizi özel avantajla platformda oynamanın yeni yollarını keşfetmeye teşvik ediyor.

Siber Zorbalık ile İlgili Olarak Diğer STK’lara Meydan Okuyoruz!

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye Ofisi, 25 Kasım - 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen '16 Günlük Aktivizm - Kadınlara Yönelik Şiddete Son...

Bosch: Dünyanın Motosikletlere Yönelik, İlk Tam Entegre Bölünmüş Ekranı Yollarda

Sürücünün dikkatini dağıtmadan, hem araçla ilgili bilgileri hem de akıllı telefonlardan navigasyon gibi sürüş içeriğini gösteren 10.25 inç TFT bölünmüş ekran.Sürücülerin yüzde...