Ana SayfaGündemTwitter, Yeni Uygulama Simgeleri ile Yeni Bir Açılış Ekranı Test Ediyor

Twitter, Yeni Uygulama Simgeleri ile Yeni Bir Açılış Ekranı Test Ediyor

Twitter, en azından iOS’ta, uygulama simgesi için yeni seçenekler keşfetmeyi planlıyor. 9to5Mac tarafından bildirildiği gibi şirket, Twitter Insiders’a yeni uygulama simgeleri hakkında geri bildirim isteyen bir anket gönderdi.

Mevcut uygulama simgesinin yanı sıra, sosyal medya platformu üç yeni simge öngörüyor“Lütfen aşağıdaki uygulama simgesi tasarımına bir göz atın. Bu, telefon ekranınızda gösterilecek bir Twitter uygulaması simgesine örnektir. Size bu tasarım hakkında birkaç soru sormak istiyoruz.”  diye yazdı şirket.

Şirketin mevcut uygulama simgesini yeni simgelerden biriyle değiştirip değiştirmeyeceği veya tüm bu simgeleri bir koleksiyon olarak sunup sunmayacağı bilinmiyor. İkincisi, işletim sistemi üçüncü taraf simge paketlerini yerel olarak desteklemediğinden iOS kullanıcılarına ana ekranlarını özelleştirmek için daha fazla seçenek sunacak.

Uygulama simgelerinin yanı sıra, şirketin yepyeni bir açılış ekranında da çalıştığı bildiriliyor. Twitter’ın potansiyel açılış ekranına aşağıdaki GIF’te yer verdik.

Image: 9to5Mac

Tüm bunlarla birlikte, Twitter’ın bu yeni simgeleri ve açılış ekranını yakın zamanda ekleyip eklemeyeceğine dair bir kesinlik yok. Peki, Twitter için bu dört simge arasından hangi simgeyi tercih edersiniz? Ben şahsen ikincisine yöneliyorum, çünkü oldukça estetik görünüyor. Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER