Ana SayfaOyunValorant 2. Bölüm 3. Kısım Oyuncularla Buluşuyor

Valorant 2. Bölüm 3. Kısım Oyuncularla Buluşuyor

Riot Games’in taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yenilikleriyle devam ediyor.   İlk çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemelerle heyecanın dozunun her an arttığı VALORANT’ta, 2. Bölüm: 3. Kısım başlıyor.

FPS severlerin yeni gözdesi VALORANT’ta, içinde birçok yenilik barındıran 2. Bölüm: 3. Kısım başlıyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunculara egzotik bir savaş alanı sunan yeni harita, yeni kostüm paketi ve savaş bileti sunuluyor.

Yeni Harita: “Breeze”

27 Nisan’da oyuncularla buluşacak yeni Valorant haritası Breeze, Bermuda Üçgeni’nin güneyindeki uzak bir adanın haritası. Tasarım aşamasında Karayipler’deki adalardan ilham alınan Breeze, geniş açık alanlar ve uzun menzilli etkileşimlere ortam sağlayan rengârenk bir ortam sunuyor. Bu sayede, farklı silahların ve ajanların kendini göstermesine fırsat tanınabilecek. Haritanın temel özellikler arasında uzun menzilli etkileşimler, geniş açık alanlar, geniş geçiş noktaları ve önemli bölge kontrolü yer alıyor.  

Yeni Savaş Bileti

Savaş Bileti’nde kullanılan temalar ve tonlarda çeşitliliğe önem verildi. Yeni Savaş Bileti, silah kaplamaları, Radyanit Puanları, silah uğurları, kartlar, spreyler ve unvanları barındırıyor. 27 Nisan 2021’den 21 Haziran 2021’e kadar devam edecek olan bilet içeriklerinden bazıları şu şekilde:

Ücretsiz Savaş Bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 Stili, Uğurlu Tavşan UğuruŞaheserim SpreyiMiras Kartıve Pizza Partisi Kartı.  

Seçkin Savaş Bileti: Işık Dalgası Phantom (25. Seviye)Sualtı Vandal (45. Seviye)Şakıyançelik (Yakın Dövüş Silahı), Anılar 1. Bölüm KartıBıçaklar Çekildi KartıPenguen Dan UğuruSırt Çantası UğuruKadim Gizem UğuruCidden Sorun Yok SpreyiHavalı Dan Spreyi. 

Yeni Koleksiyon: Yitik 

27 Nisan’da çıkacak Yitik, birçok açıdan Fatih’in bir yansımasını ifade ediyor. Bu nedenle, sette Fatih setinin silahlarının mümkün olduğunca “tersi” veya daha agresif versiyonları seçilmeye çalışıldı. İçerisinde Vandal, Operator, Spectre, Classic, Yitik Ritüel Bıçağı (yakın dövüş) ve bir kart, sprey ve silah uğuru içeren aksesuar paketi bulunan yeni ürünün bedeli ise 7100 VP.

Tema Hedefleri: Karanlık Hükümdarlık, Yozlaşmış, Narin, Kusurlu Güzellik

Temel Özellikler: Özel Model, Görsel Efektler, Sesler, Stiller, Ölüm Sancağı ve Özel Bitiriş Animasyonu

Silahlar: VandalOperatorSpectreClassicve Yitik Ritüel Bıçağı (Yakın Dövüş)   

Seviyeler

1. Seviye: Özel yakınlaştırarak nişan alma nişangâhı ve özel fırlayan mermi efektleri.

2. Seviye: Özel namlu ateşi görsel efekti ve ateş etme sesi, boştayken cevher efekti. (cevher döner)

3. Seviye: Özel kuşanma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel yeniden doldurma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel inceleme ekranı sesi, skor alınınca cevher tepki verir.

4. Seviye: Ölüm sancağı ve özel bitiriş animasyonu.

5. Seviye: Altın stil ve mavi görsel efektler (1. Stil); bitiriş animasyonu ve ölüm sancağı Fatih kaplaması temel alınarak tasarlandı.

VALORANT hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için www.PlayVALORANT.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER