Ana SayfaOyunBilgisayar OyunuValorant'ın En Yeni Ajanı Alman "Genius Killjoy"

Valorant’ın En Yeni Ajanı Alman “Genius Killjoy”

Riot Games bugün Killjoy’un Valorant‘a gelen yeni ajan olduğunu duyurdu . KillJoy, Almanya’dan gelen genç bir dahi olarak tanımlanıyor. Oyun geliştiricisinin ortaya çıkardığı gibi düşmanlara üstünlük kazandırmak için teknolojik beceriler ve robotik kullanıyor.

Killjoy, Valorant‘ın büyüyen kadrosuna katılan on ikinci ajan ve geçen ay Haziran ayında oyunun resmi lansmanı sırasında tanıtılan acımasız fragger Reyna’den sonra geliyor . Önümüzdeki hafta 4 Ağustos’ta başlayacak olan ikinci perdenin bir parçası olarak oyuna eklenecek.

Valorant: Killjoy Yetenekleri

1. Alarmbot – Bu Raze’in bom botuna benzer, ancak daha çok bir tuzak gibi davranır. Giriş noktalarına bir Alarmbot yerleştirebilirsiniz. Civardaki düşmanları takip edecek ve Alarmbot’a yaklaştıkça hasar vermek için patlayacak. Sadece bu değil, çift hasarlı debuff’ı aktive edecek, böylece düşmanları düşürmek kolaylaşacak.

2. Turret – Adından da anlaşılacağı gibi, düşmanlara bir miktar hasar vermek için kuleleri önemli hedef noktalarına yerleştirebilirsiniz. 180 derecelik bir FOV’da ateş edebilir, ancak hasar çok yüksek değildir ve düşmanlar onu kolayca yok edebilir.

3. Nanoswarm – Tanıtım, Nanoswarm’un Killjoy’ın en etkili hasar verme yeteneklerinden biri olacağını öne sürüyor. Çok fazla hasar veren ve sabit bir yarıçapta düşmanları deviren nano robotları serbest bırakmak için bir bomba atacak.

4. Lockdown – Bu Killjoy’ın nihai yeteneğidir ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için doğru bir şekilde zamanlanması gerekir. Burada, yarıçapındaki tüm düşmanları sekiz saniye boyunca yavaşlatmak için bir robot yerleştiriyorsunuz ve konumlarını biliyorsanız onları öldürebilirsiniz. Olumsuz yanı ise aktivasyon süresinin uzun olmasıdır.

Killyjoy önümüzdeki hafta geldiğinde, ajan sözleşmesinde iki başlık, üç sprey stili, bir oyuncu kartı ve hatta yeni bir silah arkadaşı olacak. Killjoy’un robotik yeteneklerini görmek için sadece bir hafta beklemeniz gerekiyor.

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER